Botox - skusali ste?

RNG

ja som proti pouzivaniu botoxu v kozmetickych zalezitostiach.
Na rozne nervove poruchy(zasklby atd) sa to este snad da ospravedlnit, hoci su aj ine metody proti skratom nervov, hlavne vyhojenie zapalov a poskodeneho myelinu a znicenie mikrobov, co sposobuju poruchy myelinu, vcitane tzv "autoimunnych"

neľutujem

skúsila som, medzi obočie. Je to zvláštny pocit, ak si zvyknutá mračiť sa a zrazu nevieš ani pohnúť čelom. Doma som trošku aj plakala, že čo som to spravila. veď ani hnevať sa neviem.
Ale na všetko sa dá zvyknuť a teraz he to fajn. Len ja som mala už tak hlboké vrásky, že mračiť sa neviem, ale tie ryhy mi ostali. nie veľké, štvrtina toho čo som mala, ale sú tam. Ale je to super, že mi nikto nehovorí, čo sa hneváš???? Určite si to budem dávať pravidelne.

toxinka

hej ale pri tom poteni to nevydrzi dlho niekomu ani pol roka! a niekomu az 9 mesiacov!a stoji to strasne vela!wwww ty si si to dala robit proti poteniu ?

alicia

RNG botox má širšie použitie nielen na vyhladenie vrások. Používa sa v neurológii, očnom lekárstve ale aj inde. Hlavne pri kŕčoch a mivoľných zášklboch je úľavou pre pacientov.

barborik

ahojte, som z BA a potrebovala by som poradit kde by som mala ist, ak ma niekto skusenosti. Tiez mam problem s vraskami medzi obocim, ale aj si chcem dat zvacsit hornu peru jemne, ale nad tym este rozmyslam... dakujem