Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo všetko škodi pleti?

Karamelka_M

Veď naše babky pili mlieko a jedli syry, a vyzerali dobre :) Myslím, že to má na každého iný účinok. Veď kebyže mám vynechať mliečne výrobky, zo svojho jedálnička, tak by som nejedla takmer nič. Syru sa určite nevzdám.

testo

Aka si ty veganka??????? Tvoj prispevok: "keby som nejedla mliečne výrobky, tak by sa mi asi tvár zlepšila:)... smola že sú moje obľúbené, na syry, bryndzu tvaroh a mliečko s kakoukom nedám dopustiť:)"... Ved hovorim ze si velice mudra :-))

kikina

laskavo si "ty si ale mudra" nechaj pre seba .... nemyslela som vegonov(aj ja som veganka:), ale ludi, ktory presranu uplne jestmliecne vyrobky, nebudu mat predsa dostatok vapniku, lebo malokto okrem veganov pravidelne je najprv. strukoviny

:-o

No neviem ci si z hrusky spadla, ale niekolkonasobne viac vapnika mas v brokolici, v mrkve , v maku a nehovoriac o strukovinach- fazula, hrasok, bob, soja, cicer,...

kikina

keby som nejedla mliečne výrobky, tak by sa mi asi tvár zlepšila:)... smola že sú moje obľúbené, na syry, bryndzu tvaroh a mliečko s kakoukom nedám dopustiť:)... takže je mi ľúto tvár, ale máš smolu.. za takú obetu mi zasa vzhľad nestojí.
A ak niekto chce vyradiť mliečne výrobky zo svojho jedálnička, len kvôlii tvári, je to blbosť! Podľa mňa nestojí toľko obetovať za kŕasu(a to niesom žiadna tučibomba:) .... a kde zoženiete vápnik? V tabletkách?:D

Karamelka_M

Ja používam taký krém s medom, ten som kúpila v takom obchode, špecializovanom na sypané čaje, aromatické veci a tak. A mali tam rad takých výrobkov z medu, na tvár, telo aj vlasy tuším. Ale nepoužívam ho často, lebo na noc používam Eclaran 5, a ráno si ho dávam len trocha, pretože mi vždy po nakrémovaní sčervenie pleť. Ale to sa mi stáva po každom kréme.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.