normalny vytok?

Príspevok v téme: normalny vytok?
giny

baby,naozaj existuje normalny vytok?lebo mne sa stale zda,ze nie som ok a ked som sa pytala kamosiek,tak podla niektorych je biely nezapachajuci vytok v malom mnozstve v poriadku,podla niektorych nie:( uz som mala zapal a viem,kedy to ok nebolo,bola som aj liecena,ale taky normalny vytok mi zostal. ako je to u vas?rano si obleciete spodnu bielizen a vecer je cista,alebo nie? ja som uz z toho magor:(

akinom007

neboj pokial ten vytok je len biely , nezapacha a nie je prilis husty je to ok. a ano nikdy vecer nemam ciste nohavicky:) uz ani poobede nie. ja sice mavam casto problemy z vytokami ale ja ked som ok vzdy tam nejaky vytok je. a tiez podobne ako ty, sladkosti si dam:) mlieko nepijem, s mliecnych vyrobkov jem len jeden jogurt denne a biele pecivo tize moc nejem teda celkovo pecivo

giny

mirka,mlieko nepijem,muku len celozrnnu,sladkosti si dam,to nepopieram:)ja viem,ze vagina nie je sucha a vylucuje nejaky sekret,mna len zaujima,ci som jedina na svete,alebo je to bezna vec u zien,ze maju male mnozstvo sekretu aj na spodnej bielizni

mira

Výtokom sa vylučujú prebytky hlienov, ktoré sa usadzujú v dutých orgánoch, ako je i maternica. Keby sa nevylučovali, nahromadili by sa vo vnútri a stali sa základom pre myomy, cysty a podobné útvary.
Tu treba povedať, že hlien sa tvorí hlavne z mliečnych výrobkov, bielej múky, tukov a sladkostí. Tí, ktorí ich nejedia a jedávajú viac vlákniny a zásadotvornú stravu, na prebytky hlienov netrpia.