max faktor - maybelin ktory je lepsi?

kikina

mimi, ja som mala vzorku toho make-upu. Naniesla som si len trošku a už som vyzerala že mám na tvýri kopu omietky. Ale možno niekomu vyhovuje. Ale vôbec nie je prada, že Maybelline ma šitné veci. Ja som s tým makeupom nadmieru spokojná, aj ked ho už nepoužíva, lebo som pleť vyliečila. A aj veci na oči má dobré. A hlavne, že netestuje na zvieratách:)

Mimi323

Určite MF, ja mám najradšej mirracle touch, lebo mi vyhovuje, že dobre kryje. Maybeline má menej kvalitné veci (šitné)
Vôbec nie je pravda, že MF vytvára masku. Make upy sú perfektné.

nikinka

no to je u kazdeho inac.. ja som napr. s max factor spokojna. pouzivam lasting performance a vydrzi mi to cely rok ! ..a pouzivam skoro kazdy den.. a som spokojna :)) cize treba skuusat ...

kikina

MF je pekne predrazeny a ze vraj vytvara efekt masky- radsej maybellie ... ja odporucam Maybelline dream matte penovy... do 300SK

musska

maybelline je lacnejsi a porovnatelny s MF. Ale mozes sa vyhadzat z akehokolvek, vela zien si MF vychvaluje. Ja osobne pouzivam zatial maybelline a som celkom spokojna,,

elisa

Max factor neodporucam, ja som mala MF Lasting performance a vyhadzala som sa z toho. Aj najsvetlejsi odtien bol dost tmavy a vyzeralo to divne. Boli to zbytocne vyhodene peniaze. Maybelline mozes vyskusat, urcite je to lepsie ako MF. Ja pouzivam Gosh, www.fann.sk odtien 02 sheer - to je zatial najlepsie, co som doteraz mala.