Otehotnenie BEZ pohlavneho styku-sex

Hmmpomoc

Takže je možné že somv rom aj keď som práve prišla na WC a mala som na sebe pre istotu vložku a mám tam taky hnedo červený výtok ako keby začiatok krámov... Som v tom aj tak?

Hmmpomoc

Ahojte, mam 15 a stalo sa mi že som robila nejaké veci s chlapcom a dal mi prsty tam dole. Nie nevyprstoval ma len sa asi o to snažil, hneď som mu dávala ruku preč, no a som panna sex sme ešte nemali. Ale menštruácia mi už 10 dní mešká a toto sa mi ešte nestalo... Je možné že som v tom? Pretože už som z toho na nervy a mám všelijaké teórie.. Napríklad je možné že ak si dal ruku do nohavíc a ostali mi na rukách spermie a dal mi tu ruku potom tam dole mohlo to čosi byť. Ja viem že je to hlúpa otázka ale sexuálna výchova na Slovensku asi neexistuje... Ďakujem za rozumnú odpoveď

beky30

Baby nechapem ba co mate sex ked tomu nerozumiete....odpovuem vam na jednu otazku.....da sa otehotniet aj ked to neda do teba.....ja som to zo srandy spravila priatelovi ze som si to dala s prstami a mam 3 rocnu Terezku.....no bolo to presne v den ked som ovulovala....samozrejme sme boli na to pripraveny a zabezbeceny mat dieta....takze ak mate ovulku co vam bude pripominat vytok ako bielko mazlave tak v tedy je to velka pravdepodobnost....mam pravidelny cyklus 28 dni takze mavam ovulku vzdy 14 a 15 den

Erika5555555

Teraz Vás trocha nechápem.. Nie len zo spermiami sa dá otehotnieť? Ja som sa len z vankúšom odbavila tak dá sa tak otehotnieť??

Biela Kobra

Erika, odporucam ti podobne experimenty az potom, ked budes mat absolutne jasno v tom, z coho moze a z coho nemoze zena otehotniet. Zatial sama seba uvadzas do nebezpecenstva. A co sa vankusa tyka, ten si mozes odfajknut ako neplodny.