lieky volne predajne na UPOKOJENIE?

F21A

Persen a podobne príravky su nie len drahé ale aj slabé, to sa radšej oplati kupit si napríklad valeriánový čaj, chmeľ a urobiť si čaj. Bez predpisu sa dá kúpiť Kinedryl,Travel gum, alebo Gaba mladosť staci si vygooglit.

......

je to individuálne na mňa persen nemal žiadny účinok,ani som to necítila a sedatif už vôbec nie.Čajík pijem aj ja,je tiež čajík na nervy ten mi pomohol na žalúdok.Ja by som skôr stavila jednorázovo na slabý neurol,alebo lexaurin

:/

aha, az po dlhodobejsom uzivani??...tak to do piatku asi nebude fungovat, ze...:(( no uvidime, vyskusam si kazdy den vziat dve, tak ako je to napisane v pribalovom letaku...lebo ja som nervozna uz teraz, ale co bude v piatok na to nechcem ani pomysliet...bohuzial sa to ale neda...:(

......

:/neviem či tieto lieky bez predpisu majú až taký veľký účinok aký by si potrebovala.Nechcem ťa nahovárať,ale na jeden deň by si si mohla zohnať niečo silnejšie.Sedatif a persen možno majú účinok ale až po dlhodobejšom užívaní a nečakaj zázrak,na niekoho vôbec nevplývajú.Mne trebars vôbec nemomôhli.Aj tak ti veľmi držím prsty možno to zvládneš aj bez liekov

:/

Machulka - dakujem:) dam vediet ci som prezila
Kikuska - u nas stoji 3,15, ale neviem ti povedat, ci sa po nom prestanes triast...opytaj sa v lekarni, oni budu vediet

kikuska

ahojte, prosim vas a ten persen ma asi aku cenu? prestanem sa po nom trast?:) ked ja som taka roztrasena ked mam tie svoje pocity uzkosti a stres niekedy:(

:/

ahojte, tak pani v lekarni ma nakoniec nahovorila na ten Persen (Persen Forte), tak ho asi zajtra vyskusam, nech viem ake ma ucinky...dakujem za rady!

:/

machulka dakujem, antiku som vysadila pred mesiacom, nerobila mi dobre, tak naco riskovat:(
vies, musim sa sudit s matkou kvoli alimentom a nemam na to zaludok ju vidiet, hlavne po tom ako sa ku mne sprava...bude to tazke...