Prestelené ucho:)

Príspevok v téme: Prestelené ucho:)
kikina

Čaute baby, včera som si dala prestreliť ucho na ušnici, ale trochu vyššie ako bežne-šak viete:). Mala som tak aj pred rokom, ibaže som si raz ráno náušnicu vybrala, lebo som si chcela nechať dierku prevetrať. Ibaže večer som si už náušnicu nevedela dať nas5- jednoducho niako sa to nedalo. Aj ked to znie čudne, ako keby by tá dierka za 12hod. zčasti zarástla! Moja otázka teda znie: Ako dlho si nemám vyberať náušnicu, kým sa dierka kompletne zahojí a už nezarastie? Ďakujem, nechcem urobiť 2x tú istú chybu.

machulka006

kikina - pokiaľ viem, prvý mesiac by si si náušniščku vyberať nemala vôbec, iba si to pretieraj buď gelom ktorý ti dali v percengovom štúdiu alebo čajovíkovým olejčekom...
ono, ja si nemyslím, že ti tá dierka zarástla, asi ti to mokvalo (to je bežné, ja mám tri dierky navyše a tiež to občas blbne, a to mám dve prepichnuté už dva a pol roka a jednu pol roka)... tiež sa mi stalo asi po troch mesiacoch od prepichnutia, že som si na noc vybrala naušničku a ráno chcela dať a mala som pocit, že to nejde... chce to ale len zatnúť zuby, pevnú ruku a zatlačiť a pôjde to..
aspon mne to šlo... :)
najlepšie ešt epred tým ako to tam dáš, tak namočiť ucho nejakým olejčekom...