ako zbalit chalana? zatial ma ziadny nechce!

Yzo

jednoducho.
Cau, siel/sla by si somnou niekam von? :)
lenze, toto nedoporucujem pouzit detom (vas ciel sa nemusi zachovat podla ocakavania a to je to ze nepovie nic, alebo povie ano).
Zavisi na povahe.

A hlavne! netvar sa bojazlivo, drzo, placlivo, ani tak ze si v z toho/tej ktorej to hovoris.
Normalne, lahky usmev a ok.

Mlet niekomu sracky do hlavy nema vyznam, cakat ze prave ciel sa prihovori tebe, je miziva sanca. Dopredu si pozistovat co a ako natom je ciel tiez neni na skodu.

A ANO FUNGUJE TO.
mna - 2 slecny
ja - 3 slecny :)
Vela stastia.

vrestadlo

velmi sa mi páči jeden chalan on si ma ani nefšíma POROSÍM POMôŠTE A ON JE DO AJ VELMI OBLÚBENÝ.prosim vás opomoc.

kosť

skuss sa najprv spriatelit s s jeho kamosom a potom zistis o nomm co sa mu paci a tak ho ocaryš chalani maju radi normalne dievcata a neznesu ked su neuccesane ked maju kilo makeupu a kilo lesssku prirodzenost je u nich na 1 meiste a veci sa imm pacia cierne a cervene ale aj kvetinkovanee staci sa pekne usmiat aaa kazdi ti lezi pri nohach a nebojj ja som stale pri chalanoch a uz viemm co na nichh berie:D aa zboznuju ked ma baba gratasi :D hlavne cierne alebo sivee:D a rovne vlasy :D a to bude OK a zahlatt sa mu do ocii :D

zuzu123xD

prooosiiiiiiiim poradte mi niekto ako mam zbalit chalana ktory sa mi velmi paci a mislim ze aj ja sa pacim jemu ale aj on aj ja sme trochu hamblivi pls piste mi rady na zuzu123xD@azet.sk vopred dakujem :)

Ninuš

čáwko pls porad´te mi niekto...ja hľadám chalana a ešte o mňa žiadny nemá záujem a ako mám sprraviť aby som už kooenčne dajakého zbalila?:(

PATULIK11

Sws baby prosim poradte mi paci sa mi jeden chalan z deviatej triedy neviem ako mu to mam naznacit zatial si piseme iba cez pokec a vobec sa mi nezdravi ani nic tak coooooo? :( :(

Koras

Tak maju tu pisat dievcata ale potrebujem poradit od vas kocky :D Paci sa mi jedna kocka vecsinou sa vidime kazdy den okolo seba prejdeme ona ma 14 ja 15 ... pisali sme si aj par rp ale na poslednu rp mi neodpisala nebolo tam nic takeho zle .. mozno ju preklikla neviem co dalej fest sa mi paci ale bojim sa ze ja jej nie moj kamos sa snou kamarati tak neviem ci by mi mal on pomooct alebo neviem prosim vas baby poradte co by som mal spravit :)

verrca

DOBRY DEN CHCEM JEDNEHO CHAALANA ALE ON MNA NIE CHCEM HO POBOZKAT ALE NEVIEM AKO TO MAM SPRAVITTT PPROSIM VAS ODPISTE MI