tehotenstvo versus HAK

Príspevok v téme: tehotenstvo versus HAK
marry12345

ahoj, chcem sa spytat tych zien ktore otehotneli aj napriek braniu HAK (bud vynechali tabletku alebo proste z ineho dovodu. prisli ste na to az po vynechani menstruacie? po akom case brania tabliet? pokym na to matka pride neuskodi to dietatu? a ked napr. nastane situacia ze dostane zena menstruaciu ale velmi slabu (co moze byt v tehotenstve) a dalej pokracuje v uzivani, co potom? pytam sa na to lebo som sa s nikym osobne nepoznam kto otehotnel pri brani HAK ale par ludom sa to stalo.

sexy_catty

Ahojte ja by som sa chcela spytat mala som pohlavny styk s priatelom ale prezervativ pocas sexu praskol cize to spravil domna,,beriem antikoncepciu diane 35 lenze ta je vsak zamerana na plet ale ma aj antikoncepcny ucinok,,, je mozne ze som tehotna ????prosim odpiste mi niekto som zufala,, menstruaciu mam mat o tyzden ked mam tu prestavku medzi tymi baleniami tabletok

marry12345

no ono to neni take lahke som v zahranici a ani netusim kde by som sem isla. a pokial viem tak v prve dva tyzdne to ani gynekolog nezisti, mozno tak uz od troch, styroch, nie?

lenuliatko

ako je zbytocne?ved on to dokaze hned zistit ci si alebo nie si v tom.ak mas pochybnosti chod urcite neber hak .

marry12345

pytam sa preto ze moc neverim tehotenskym testom, raz to vyjde tak raz tak, to si clovek moze skor hodit kockou, a zasa v prvych tyzdnoch je aj zbytocne ist ku gynekologovi lebo to nedokaze zistit. ja som vynechala tabletku.bolo to asi pred styrmi tyzdnami, myslim si ze nie som tehotna ale stale mi vrta v hlave ze ak by som bola, bojim sa ze ublizim tomu dietatku.

lenuliatko

no ja som otehotnela dosledkom znizenia ucinnosti hak.brala som ATB.myslim ze kym zena nevie ze je tehu v prvych dnoch tak to babu neuskodi ale uz ked je to niekolko tyzdov tak urcite ano.