Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chudnutie u deti

layla8

keď niekto naozaj chce schudnúť aj schudne.. a to čo sa občas hovorí, že je to aj v génoch to nie je až taká pravda.. Ja mám v rodine samých bacuľatých a sama som aj bola, až som si jedného dňa povedala proste dosť! ... nemusela som držať žiadne drastické diéty a schudla som zo 85kg na 55 :).. síce to netrvalo krátku dobu musela som sa prekonať... prekonať samú seba a išlo to:) .. a jediné čo som zmenila v mojích stravovacích návykoch bolo: že som vyprodukovala viac fyzickej námahy ako zjedla;)takže darmo tu budete písať "chcem schudnúť ale..." keď sedíte napr. len za počitačom ,pred telkou a nehýbete sa.. radšej zoberte korčule,bicykel a mnoho ďalších športových činností existuje a šup šup športovať a len menej jesť.

jozef2345

Ahojte...mám 12 rokov a vážim 78 kg a mám 160cm ...chcel by som schudnúť 20 kg lebo sa mi všetci posmievajú v škole a tak... Prosím poradte mi ako mám schudnúť do mesiaca a pol!

rada

este ma len 11 rokov, nemusi sa davat na diety. Staci sa len trochu hybat, napr. kolieskove korcule. moja dcera bola tak do 13 trochu baculata, potom sa vytiahla a schudla, bez nejakych diet. ved sa este vyvija, musi z niecoho rast. na pribratie su zle neskore vecere, ale cez den treba papat, aby mala energiu aj na ucenie aj na pohyb.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.