bolest v podbrusku, gynekologia

Príspevok v téme: bolest v podbrusku, gynekologia
allenka19

už asi mesiac ma bolí v lavo dole v podbrusku, vcera som bola na pohotovosti, bolo mi zle a teploty som mala..mam 15 rokov, dnes som bola pri doktorke, dala mi cipky a ze ak mi neprejde do tyzdna pojdem na chirurgiu a gynekologiu..co mi budu robit na gynekologiu a chirurgii, boli to? neviem ci mam povedat pravdu ak mi to neprejde.bojim sa, strasne sa bojim

allenka19

dakujem za podporu:(:( ale ja sa aj tak budem bat..a neviem ako to vydrzim ten tyzden v takom strese..dakujem moc :)

whee_ee

no...ja viem ze sa bojis.. ale pravdu v takychto pripadoch musis vraviet... ja som po niekolkych operaciach ruky a stale mam dost znacne problemy:D a tym, ze by som povedala ze už ma to neboli, skodila by som len sama sebe... dačo urcite zvládnes, takže neboj :):) a hlavne zatial mysli na to, ze ti to pomoze:) a ked nie, tak hlavu hore, su aj horsie veci a urcite vsetko dobre dopadne..drzim palce:)

whee_ee

vies co, neviem co ti budu robit.. neviem, aku mas diagnozu, ale urcite nezatajuj.. to že ta vysetria na chirurgii neznamena, ze hned pojdes pod noz..ale nezatajuj, moze to mat potom hrozné následky.