Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

smradok pod nechtami na nohach

RNG

rotok GSE, silnejsi, ako normalne, 12 kvapiek do dl vody, nanasat na a pod nechty.
Mozno dat GSE aj do kokosoveho oleja, vtedy odporucam 3 kvapky do lyzice kokosoveho(alebo aj olivoveho)

jjhehe

fakt :) neboj..ma to aj brat aj frajer aj kazdy urcite,len nikto o tom nerozprava :) a isto to nie je plesen,pokial nic ine na nohach nemas,ani ziadne svrbenie ani nic :) neboj.a toto pod nechtami ti predsa nikto nevonia ;)

jeeeezus

ja si myslim ze to tam smrdi kazdemu...to je uplne normalne !! neviem preco je to tak :D ale kaaazdy ked si cisti toto pod nechtami na nohach tak mu to smrdi.nestresuj :)

januska*

pred par rokmi mi oba "zisli", na oboch palcoch. ale opat dorastli.. ja ich mam stale, cely zivot take hrbolate (a to aj na rukach) a zazltnute.....

lea

vsak to nemusi nic byt. a mas ten necht aj zozltnuty,pripadne sa drobi alebo rozpadava? to je priznakom plesne. nie nejake pachove prejavy, tie su len sprievodne

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.