Hak...skodi nasmu zdraviu?

Príspevok v téme: Hak...skodi nasmu zdraviu?
fialka_4

Ahojte dievcata,zeny...
Co hovorite na toto?

www.dreamingwolf.sk

Chcela som vediet,ci aj na Vas sa prejavili nejake zavazne neziaduce ucinky...
kazde telo je ine ale aj tak nebudem si radsej zbytocne nicit zdravie ak je to vazne nebezpecne...
viem,ze uz tu asi o tom pisane bolo,ale nenasla som to...
tak prosim piste tie co ste mali nejake problemy spojene s uzivanim hak...
dik pa

denisa

ahoj CMu_Q..ja som tiez mala take jednym casom stavy len jesta a jest,ale uz to preslo..zacala som sa zdravsie stravovat a preslo to...ja viem ze hak je zasah do tela,ale co dnes nie je..je to tazko povedat lebo kazdy z nas je iny a kazdy to berie inak..no ani ja nemienim brat hak dlhodobo.ale zatial mi to vyhovuje,tak preco to skoncit..mam oproti minnulym rokom co som to nebrala sa citim o 180 stupnov lepsie..krvne testy mam v pohode,chora som nebola ani nepamatam.kazda vec ma svoje klady a aj negativa..tak ako vsetko na svete.je to diskutabilna tema..

CMu_Q

denisa - chcem ty vyviest z miery, tootiz ja som bola takisto zdrava ako buk, ostatne deti, vzdy chore, ja odmalicka zdrava a preto aj lekar skonstatoval ze neexistuje nic, co by branilo uzivat HAK,

druhe na co ta cem upozornit je, ze: aj ked som podstupila polrocne testy na pecen a pod. (ktore su povinne) vzdy mi ukazalo vsetko v poriadku, ziadne vykyvy, proste lekar sa na zaklade testov nazdaval, ze mi nijako neublizuju(ja samozrejme takisto)

po tretie: aj mne vela veci pozitivnych prinieslo, presne kramy, kratucke, bezbolestne, chraneny pohlavny styk, proste vela pozitiv, cez ktore som ani zdaleka nemohla vidiet tie negativa, ktore postupne v mojom tele vznikali z dosledku uzivania HAK,a tak som papala, a papala.... a vysledok uz tusim vidite nizsie....

Je na kazdom cloveku, aj ked nema medicinske vzdelanie, si uvedomit ci hak zdravie zeny ohrozuje alebo nie (vratane jej buducich potomkov)

denisa

no ja osobne si to nemyslim..tieto udaje co su v clanku su tak trochu zastarale a pokial jezena uplne zdrava tak jej to neorboi nic...je to zasah do organizmu,ale pokial by to bolo take nebezpecne tak naco by to vyrabali..a myslim si ze sa nie je coho bat,pretoze najprv musi lekar vylucit vsetky choroby a az tak nasadit hak..a je to oooomnoho rizikovejsie pre dievcata ktore fajcia..a dnes je ich neurekom aj napriek tomu ze beru hak..tak potom co sa cudovat..ja beriem hak uz pomaly druhy rok a zatial mam testy ok a som zdrava..mne to praveze prinieslo vela pozitiv..no zalezi od kazdeho jedinca ako jeho telo lieky prijme..a aj od tyou hak..lebo nie vsetky su na rovnakej baze..ja nemam nijake problemy a citim sa fajn

whee_ee

beriem rok a pol Belaru.. všetky testy ukážkové.. často bývam operovaná takže v rámci predoperačných všetko ok:D:D.. akurat oslabena imunita, ale to zo zápalu v tele.. oblicky, pecen uplne super, srdce mám choré-od detstva, nezhorsuje sa to... vlasy, plet - lepsie, nechty lamajuce ale to taktiež od nepamati... akurat som citlivejsia a naladovejsia..menštruacne bolesti rovnake:(

zalezi od organizmu...

CMu_Q

strucne:

brala som rok YADIN bez akychkolvek neziaducich ucinkov, jedny testy a zistilo sa mi:
1. ooslabenie cinnosti srdca
2. oslabenie cinnosti obliciek, zmensujuce sa a prestavajuce fungovat, napadnute bakteriami, hnis (HAK sposobuje premnozenie kvasiniek,hub a pod)
3. padanie vlasov - doteraz, nemozem to zastavit :(
4. zvyseny hormon-prolaktin - znizena moznost otehotniet, resp. ziadna moznost otehotniet (zvyseny 4x)

je tu vela tem o tom pisanych napr. v sekcii sex,sexuologia: "pharmatex vs. HAK" - je asi v strede pisane o neziaducich ucinkoch, kde som copy aj prispevky zien z inych tem.