Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poruchy spanku

Príspevok v téme: Poruchy spanku
gambar

Naša mala 17 mesačna dcera má problemy s nočným spánkom. Už to trva asi mesiac, že je asi každu 1-2 hore alebo začne plakať zo spanku. Nám sa zda ako keby mala nejake zle sny a potom sa budí a plače. Zubky ma vonku všetky okrem zadných stoličiek, takže nepripisujeme to zubkom. Inak cez den sa sprava normálne. Zvykne spať 2-3 hodiny kludným spankom, ale tie noci sú hrozne. Stale sa mrví a potom sa zobudi a tak to je aj 10 krat za noc. Strašne nekludný spanok. Neviete nam poradiť čo robiť, či isť k psychologičke alebo...

house

Moze to byt aj z tychto patogennych zon v miestnosti takze kolegyna dobre radi
zemsky magnetizmus a mesiac ma svoju silu na spanok.Ak to neprejde odporucal by som neurologicke vysetrenie mozgu.

ivetka

Ahoj,ja som tento problem tu riesila asi pred mesiacom a pol a jedne pani mi poradila dat hlavu na zapad a nohy na vychod,odvtedy moja mala spi.Neverila som tomu ale po dvoch prebdenych mesiacoch uz clovek urobi vsetko afunguje to.Dakujem pani co mi poradila.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.