neverná žena

Príspevok v téme: neverná žena
fedorr

pred týždňom vyšlo najavo že ma pol roka podvádza moja žena.nežili sme ktovieako harmonicky,ale toto?!najradšej by som ich oboch zabil. neviem ako to vyriešim.máme2deti.ja som taký chmulo,že som ani na to sám neprišiel ale žena toho druhého.neviem ani prečo tu píšem hádam,aby ma niekto vypočul tak nestranne.aj deti o tom vedia,tá pani narobila riadne HALO.Som veľmi nešťastný chlap toto som si nezaslúžil

pravda

VIES,JE VELMI TAZKE TI PORADIT,CO BY SI MAL ROBIT...STALE JE VINA V OBOCH.ALE TO,ZE BY SI JU TERAZ TRIESKAL PRED DETMI,TAK TO JE TO NAJHORSIE,CO MOZES UROBIT.HLAVNE NEPI A TAKTO NERIES PROBLEMY.VIEM,ZE TI JE TERAZ TAZKO,ALE SKUS TO VYRIESIT AKO NORMALNY INTELIGENTNY CHLAP-ROZHOVOROM.SKUSTE SI SADNUT OBAJA A ZVAZIT VSETKO CO SA STALO A HLAVNE PRECO SA TO STALO.A HLAVNE TY SI MUSIS PREMYSLIET CI JEJ DOKAZES ODPUSTIT,CI SA TO POKUSIS DAT NASPAT DOKOPY.A HLAVNE CI TO CHCE AJ ONA,CI LUTUJE,CO UROBILA...VIES,NIEKTORYCH LUDI NEVERA ESTE VIAC ZBLIZILA...

fedorr

ja som ju v živote nepodviedol,včera som sa hrozne opil a ubil som u zavolala na mna polišov,dnes som videl tie fľaky na tvári je mi s toho zle nikdy som nebol taký agresívny,boli to emocie a alkohol v jednom.nerozpráva sa somnov,iba mi napísala na lístok,že si hladá nahr. ubytovanie...deti to somozrejme počuli aj videli nerozprávaju sa so mnov. tak nakoniec som ja tomu na vine ale že ich mama je k.... to je asi dobre

giv

ale lost angel.to je krute takto vracat.jedno je,co urobila ona,ale zachovat sa tak,ze vracat jej to necitlivo,tak to nech sa radsej rozidu. tvoje slova: "ale tak ze by som ju prinutil sa citit zle aby si pripadala ako by nikdy nechcela....ale ona by sa musela citit rovnako mozno horsie. Ale samozrejme iba psychicky."
ty mas vela hnevu a zla v sebe.tak to citim z tvojich slov.iba psychicky?to je akoze menej ako telesne?niekedy je to este horsie.ja by som to nikdy neurobila.myslim,ze keby som chcela dat ponaucenie,tak rozchod by mi stacil. ale osobne sa priklanam k uvazovaniu, rozhovoru a ak to pojde,tak ku pokusu zachrany.ako to pisala vlasta.

lost angel

Ahoj Fedor ak sa nad tym zamyslim asi by som reagoval podobne ako ty a chcel ich pozabijat, ale nikomu by o nepomohlo iba ublizilo tvjim detom a to urcite nechces. Stalo sa toto iste mojmu dobremu kamaratovi on to riesil neskutocne diplomaticky. Az sa mi to zdalo strasne sproste ze sa tomu nevie postavit ako chlap. Ale pravda bola taka, ze spravil dobre. Skusali ste sa o tom rozpravat nie kricat alebo podobne rozpravat ze preco to urobila? Ak ti povie nieco v tom zmysle ze si sa jej nevenoval a iba pracoval nerozculuj sa a jednoducho skus povedat cosi co ju dost zamrzi. Druha vec je ta ci vobec ma zaujem byt s tebou a naopak. Ak by si to popisal viac aky ste mali zivot (spolocny) mozno by sme vedeli ako na to... A este moj nazor ja by som sa jej to pokusil akosi vratit ale nie tak ze by som sa vyspal s nikym inym ale tak ze by som ju prinutil sa citit zle aby si pripadala ako by nikdy nechcela. Pretoze ja som nikdy nepodviedol nikoho a ak by to niekto spravil mne velmi by to bolelo ale on by sa musel citit rovnako mozno horsie. Ale samozrejme iba psychicky. ( aby prisla na to ze urobila nieco velmi zle a musi za to platit.)

saška

Nerob z toho tragediu,zi pre deti, ved tie sa na svet nepytali,naco maju trpiet pre hlupost dospelych.Rob sa ako by si o nicom nevedel

pp

Taky jeden "pako" tu ma otvorenu temu: "som chronicky neverný". Spytaj sa toho, preco to robi. A snad ti ten aj da odpoved na to, ze kde si urobil chybu.

vlasta

Ahoj fedorr.Dam ti priamu otazku.Ty si zenu nikdy nepodviedol?Vie,trocha tazko sa vyjadruje k tvojmu problemu.Ja neveru velmi odsudzujem,hlavne ked su tam deti.Ale to plati obojstranne.Nasilim nic nevyriesis.Ak vam to neklape v manzelstve,hlavne teraz po tvojom zisteni,iba sa zamysli ci si bol dobry manzel a otec deti.Toto vsetko chce dlhu diskusiu s chladnou hlavou.Pokial ste sa previnili obaja a mate sa este radi,odporucam zachranit manzelstvo.Zdoraznujem,ak sa mate este radi a dokazete si navzajom odpustit.Nechcem pisat,ze koli detom.To neuznavam,pretoze deti ovela viac trpia v manzelstve,ktore je hore nohami,ako ked sa rodicia v dobrom rozvedu a nestvu deti jeden proti druhemu.Vtedy to deti lepsie znasaju a mozu mat dobry vstah s oboma rodicmi.Je to len a len na tebe a na manzelke,ako budete postupovat dalej.Zivot si mozte zariadit v pohode obaja,neni to az take hrozne,ale skutocne musite riesit problemy s chladnou hlavou.Deti do toho netahajte,oni si nazor urobia sami,nie su slepe,ani hluche.Vyjadrujem sa k tvojmu problemu iba preto,ze som nieco podobne prezila,ale v opacnom prevedeni.Rozviedli sme sa v dobrom,deti boli v pohode.Ja som sa vydala,byvaly sa tiez ozenil a sme v kamaratskom vstahu.Nespominame minulost.Vsetci sme spokojni,aj deti,ktore su uz dospele.Maju nas radi oboch.Tak ti drzim palce,viem ze teraz to prezivas asi strasne,chce to riesenie a vela casu a zivot pojde dalej.Vies,niekedy je vsetko zle na nieco dobre.

slusny_muz

Ahoj, no mas nezavidenia hodny pripad. Co to znamena ze ste nezili bohvie ako harmonicky. Lebo z toho treba vychadzat. Ak ste boli spolu len kvoli detom, akoze haromonicka rodina, tak potom je prirodzene ze kazdy ma svojho tajneho partnera...nie?