bodky na penise

Príspevok v téme: bodky na penise
lilgangstar

mam 14 a vsimol som si ze sa mi zacali robit malo viditelne bodky na predkozke ale teraz zacali aj trosku ako by hnisat a uz su aj viditelnejsie...rodicom to tazko poviem:D a k doktorovi tym padom tiez tazko...ak je to nieco vazne tak by som to urcite povedal zatial si to nechavam pre seba no co si myslite?

lilgangstar

to-- Hejo-- jj diky moc ukludnil si ma mam od narodenia kozne problemy na rukach a nohach a bodky akoby hnisajuce mi zo dna na den zmizli ked som si to umyl tak predpokladam ze tym ze som mal vysoke horucky a dlhsie som sa nesprchoval tak sa mi to tam vytvorilo a uz to zmizlo diky moc hejo za radu nemusel som sa aspon stresovat bo by som nezaspal:D kazdopadne dnes by som to asi povedal keby to nezmizlo diky hejo mas moju uctu:)

hejo

určite si to nenechávaj pre sebe v žiadnom prípade, dovie čo to môže byť a čím skorej aj ide o nejaku kožnú chorobu dá aj vyleičiť nečakaj s tým lebo potom sa ti to môže zhoršiť a tým pádom aj skomplikovať,,, neboj sa to poevdať rodičom viem že v takom veku sa im to asi hambíš poevdať ale neboj a kldune im to povedz alebo aspon jednému z nich,,, a ostatné primitivne odpoevde co ti tu dali si envšímaj :)