Ako sa zbavit celulitidy

Tina85

Ja na celulitídu používam slimming scincare (- Odkaz odstránený -). Popri tom ale aj cvičím a dávam si pozor na dostatočný príjem tekutín. Výsledok je vidieť a rozdiel je teda poriadny. Mám pocit že aj centimetre z pása a bokov kde ten prístroj používam idú dole oveľa rýchlejšie :)

modrofuzik111

strie je neprijemne. hlavne na vzhlad. je to dosledok roztiahnutia a popraskania pokozky. mne sa to stalo po porode. na stehnach mi zostali jazvicky... pouzivam bepanthen proti striam a menej ich vidiet. ale zbavit sa ich asi uz nezbavim... ale, co by ini dali za to, keby mali iba strie...:)

babeta66

Ahojky Laga, všeličo sa už popísalo a je veľmi veľa rád ako na celulitidu. Ja napríklad dodržujem životosprávu, cvičím a aj tak mám celulitídu. Vlastne so zábavou skúšam všelijaké prípravky od krémov až po gelíky a sprcháče. Nijak to neprežívam, či to sú vyhodené peniaze. Rada sa o seba starám takže je to v podstate pre mňa zábava. Poslednú dobu som vyskúšala PUREDERM zázračná zoštíhľujúca náplasť na telo proti celulitide. Veeeeľmi zaujímavá záležitosť!!!! Majú na to celosvetový patent takže toto ma baví.

martina.kovac

Ak sa chceš naozaj zbaviť celulitídy, tak ti určite odporúčame tento článok: -odkaz odstránený-

je tam všetko veľmi jasne a stručne vysvetlené od štádii, cez vznik až po liečbu a predchádzanie :)

polenkooo

Ja som teraz čítala že najviac pomáha dynamické cvičenie ... že treba také cviky na sval a nie zbytočne vyhadzovať peniažky na krémy ktoré sa zaoberajú len vyhladením kože ... aj tak neexistuje žiadny krém na to lebo by v podstate prišli o klientov a nemali by zisky :) je to čisto len aby zarábali na nás :) takže len treba piť veľa vody čistej a cvičiť :)

odpovedam

gurcikova, to nie je celulitida. to su strie. popraskana koza - cize rasties, priberas a pokozka sa nestiha prisposobovat.

gurcikova

Ahoj mam 18 a mislim že mam ceulitidu
neviem si s tim pomôct prosim pomoste vzadu na stehnah sa mi robia take cervene popraskane ciari neviem co s tim mam robit
..... dakujem

m8

ano aj chude ženy mavaju celulitidu pozri si napr. aj kate moss take fotky kde ju paparazzi na plaži vyfotili a plno aj inych modeliek. čo na to určite zabera je steper. mierna zaťaž aspon 20 30 min aspon 3 - 4 x do tyždna. nielenže sa zbavite celulitidy ale aj pekne spevnite zadok :)

Tanya23

Ahojte, čitám všade že pôvodom celulutidy je nadmerný tuk ...a že mam piť vela vody lenže ja som chuda až dosť (výška 171 a váha 51) a predsa celulutidu mam na stehnach a zadku zo zadnej strany. Ked stojim a pozriem sa na moj zadok nie to až tak vidno ale ked začnem chodiť a moja koža sa začne ohýbať tak je viditelna a vody pijem až pomerne vela lebo často mavam zapal močových ciest takže si davam pozor na prijem vody (denne 4 l). Nemože byť na pričine niečo ine? Alebo je to skutočne normalne že aj takto chude ženy ju možu mať?
Ďakujem