Mam cudne bolesti vaginy

Príspevok v téme: Mam cudne bolesti vaginy
12345

mam taky problem.mam cudne bolesti vaginy.ako keby ma to tam štipalo,drazdilo,mam pocit,ze to tam mam opuchnute a je to velmi neprijemny pocit.este aj ked sa snazim si hmatom zistit o co ide tak to tam mam také zvlastne:-(mam aj trosku hrudkovity biely vytok.cim to moze byt sposobene?pred tromi dnami som mala s priatelom nechraneny sex.co so mnou je?prosim poradte:-(dost sa bojim:(

12345

no ale ked nemam na vyber?na kondom sa neda spolahnut.a baby sa boja, ze otehotnu.a to nemam s priatelom spavat, kvoli tomu?a ked mi este aj doktorka robila krvne testy aby mi poradila taku aká bude pre mna najvhodnejsia?

niekto

dam ti jednu radu
neber to svinstvo

-odkaz odstránený-

www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

www.zdravie.sk

okrem toho ti to tie kvasinky moze zhorsit bola tu jedna baba ktora dostala kvasinky kvoli hak

niekto

mas pravdepodobne kvasinky ktore su bezne nieje to take vazne lebo sa to da liecit
myslim ze sa na to pouziva canesten ale niesom si isty da sa kupit bez receptu ale chod k tomu lekarovi poradi ti presne

zu17

Ahoj 12345, pravdepodobne pojde o infekciu, zrejme ide o kvasinkovu infekciu, ktoru uz mala azda kazda zena. Je to dost caste. Zajdi k svojmu gynekologovi, poradi ti a predpise mast.

www.canesten.sk