PLAČ ZO SNA!

Príspevok v téme: PLAČ ZO SNA!
sníček

Ahojte. V noci som mala sen akoby som sa ocitla rovno v dianí. Bol neskutočne akoby reálny. Mám obrovsky strach po celý deň že sa to aj stane, lebo som sa zobudila celá mokrá a urevaná. Snívalo sa mi celkom skutočne že manžel išiel do obchodu a už sa nevrátil. Že mi volali z polície a pohrebnej služby že ho mám príjsť idettifikovať. Videla som ho v trune, videla som sa ako plačem nad jeho hrobom, ako chcem skočiť za ním. Myslíte že mi to mohlo niečo hovoriť??? Dnes som ho ani vonku nepustila taký mám o neho strach. Prežili ste tak reálne niečo tiež??? Do teraz to mám pred očami.

sníček

Môže mi to súvisieť aj z tou tragédiou v Polomke. Vtedy som sa moc vžívala do rodín čo prišli o blýzkeho a tiež mi tiekli stále slzy

sníček

Áno LOLKA, velmi ho lúbim. Sme spolu už 10 rokov a neviem sa ho nabažiť. Nemám súrodencov ani otca tak preto som nalipla tak strašne na neho. Máš pravdu milujem ho velmi a stratiť ho by bola moja záhuba aj keď mám nádherné detičky

teska

tvojho manzela cakaju zasadne zmeny v zivote. Ked sa ti sniva o smrti, simbolikou smrti je novy zivot, alebo velka zmena.

Lolka

moze to byt aj zlý ten diabol , aby si sa trápila aby si stratila radost, nemala by si tomu snu prikladat asi taký vyznam ale sa tesit zo zivota a robit manzelovi radost. Diabol je strach, nepokoj a tak. Tak mozu byt odrazom aj nasho podvedomia mozno v tvojom prípade, ze mas rada manzela a ze sa onho strachujes , ze by si mohla onho príst a tak sa ti to sníva.

sníček

Celý deň som roztrasená, vyplašená a zostresovaná. Ešte sa mi nkdy nesnívala smrť blýzkeho človeka tak skutočne

Ranena_Labut

Ahoj, mne sa každú noc snívajú takéto sny a veľmi ma ovplyvňujú doteraz... Sny sú odrazom našeho podvedomia.