90 dnovka od 2.03 prida sa niekto??

kiarusenka

mia aj tak je to super :) drzim palceky ..inak cez ten2den moze sa aj ryza papat ? co tak zvyknete vy papat ? prosim napiste mi co jete

mia/mia1

Kiarusenka,
Od toho druheho. Ale teraz za tyzden uz nic viac nezislo spomaluje sa to dajako ale aj tak som rada

drzim palce

kiarusenka

cavte baby , ja som tu nebola dost ale dost dlho..ja som mala problemik s pecienkou takze uz je to ok a 3.den drzim uplne ma to zas nadchlo a strasne chcem dat dole kg.. mia a ty si za kolko schudla ??

ajka36

Ahojte,nebola som cez sviatky doma tak som nemohla pisat.Co sa tyka diety mam par sviatocnych prehreskov.Vahu som si vsak udrzala a dnes pokracujem dalej.Myslim si, ze to, ze sa vaha nepohla je celkom dobre.Dolezite bude vazenie o tyzden.Zatial sa majte.

lostraveller

AHOJTE, PREDAVAM LIPOXAL EXTREME 39 TBL ZA ZVYHODNENU CENU 12 EUR PLUS POSTOVNE(max.2Eura)Expiracna doba 2.10.2010 Dovod predaja: Schodla som z nich 6kg za 2 mesiace a som spokojna. Zvysne tabletky rada ponuknem dalej. KONTAKT: retrossali@hotmail.com DO SPRAVY NAPISTE ZAUJEMCA O LIPOXAL. Dakujem!

A NIE JE TO PODVOD ANI REKLAMA ANI DEALER!!!

biba

caute.potrebujem poradit od februara chudnem zjem priblizne 1200kcal za den aj trochu cvicim. prve 2 tyzdne som zhodila 1.5kg ale potom som zacala uzivat HAK a vaha mi stale stoji.prosim poradte mate stym niekto skusenost moze to byt sposobene HAK?mam este znizit prijem kalorii?dakujem vopred