TRAPIM SA

Príspevok v téme: TRAPIM SA
lizza

velmi ma trapi to,aky mam vztah s mojou "naj" kamoskou..
pozname sa od detstva..byvame v jednom panelaku..este pred dvoma rokmi bolo vsetko inak......
staale stale sme boli spolu.proste vsade..boli sme ako sestry..nase rodiny su tiez najlepsimi priatelmi..chodili sme na navstevy kazdy den..pametam sa ako sme sa spolocne hrali z babikami cele dni jeden den unas druhy u nej..proste prezili sme si toho straaaaaaaasne vela..
a teraz??moja najlepsia kamoska ma ignoruje nie uplne ale..proste vzdy,ked ju niekam zavolam,nech ide somnou tak odmietne pretoze sa chce venovat svojim druhym priatelom a svojmu frajerovi..a ja tich kamosov skoro vobec nemam...ja ju nezaujimam,mne venovat cas nechce,ani jeden den..
ja viem kde sa stala chyba..
dve roky,dve roky som sa utapala v bulimii.ja som zila pre bulimiu..bulimia bola moj zivot a nic ine ma nezaujimalo..vtedy som mozno kaslala ja nanu.velmi ma to mrzi..a uvedomujem si aka som bola hlupa..doteraz sa pytam PRECO????
pocas mojho utapania sa v chorobe,zas kamoska stale pytala mna aby sme sli sem a tam ja som nikde chodit nechcela pretoze som sa za seba hanbila..
teraz,ked som uz v polovicke cesty snazim sa vsetko napravit ale ona kasle namna ako to mam napravit???ja o nu prist nechcem..dnes mi napisala ze somnou pojde vonku kedy to bude vyhovovat jej..dost ma to zobralo(
lejdiz..co mam robit? :(

detto

ahoj. no podla mna to je dost zlozite. ale presne to iste sa stalo mne. presne to iste !!! aj s kamoskou aj s bulimoiu. prekvapilo ma to, akoby som citala o sebe. mala som tieto problemy hned ako som nastupila na strednu skolu. zmenila som sa ale kamaratka zostala taka ista. tak som si ju nevsimala a chodila pit a fet. s mojimi novymi "kamaratmi" riesila s kadejakymi chalanmi...nebavili sme sa pol roka. ani slovo. ale teras je vsetko fajn pretoze ja som si uvetomila ze to co som robila cely ten cas som nebola ja. zmenila som sa na to stare dobre JA. a teras je to aok predtym. TAKSE neboj sa ak je to clovek ktoreho priatelstvo si zasluzis tak to ona si musi uvedomit ze kto je jej skutocny priatel. BTW. za bulimiu sa nemusis hanbit. teras uz viem ze je to velmi tazka choroba. a ten kto ju prekona moze byt na seba hrdy. drzim palce vo vsetkom :):)