Tehotenstvo z pharmatexu

Lalalala009

Tak...5 rokov pred 1.tehu nas nijako nezradil... wuala...prave sme sa dopoculi ze cakame 3.dieta..
Ovulacia bola potvrdena aj na sone (preventivka) vedela som ze ju mam sex bol len vtedy s PHARMATEXOM!!! PLNA DAVKA...A BUM...BABO PLAVA V BRUSKU

nepoviem

ahojte, my s priatelom používame phar. + kondom .. cez plodné dni + preruš. súlož .. (nikdy nevieš kedy ti môže kondom prasknúť :) )

CMu_Q

my sa tiez zatial spoliehame na gumky, nic ine okrem pharm. samozrejme nepripada do uvahy, k HAK sa uz nemienim vratit....

krisha

CMu_Q: nic nieje sto percentne bezpecne. 6 rokov sme pouzivali kondom, posledne dva roky pharmatex a zatial vsetko ok.

moniqa87

ak pouzivate pharmatex spolu s prerusovaniu sulozou, tak pravdepodobnost otehotnenia na zaklade udajov z pearlovho indexu sa pohybuje medzi 0,028% a 0,189%, pricom samozrejme nezalezi na tom ci ma zena plodne alebo neplodne dni

niekto

no tak to 1% pi je ked sa nechranis nicim inim takze ani metodou plod. dni
ja to tiez kombinujem ale nie preto ze by som tomu neveril ale preto ze chcem dokoncit skolu co by mohol byt problem ak by som zivil rodinu

CMu_Q

nj s prerusovanou som premyslala aj ja, ze to skusim .... teda pharm.+ prerus.... myslis ze je to bezpecne aj cez plodne dni?