Veľké brucho

Príspevok v téme: Veľké brucho
nica25

Som chuda, ale mam veľké brucho. To znamená, že keď sa najem ide mi všetko do brucha. Pravdu povediac nanešťastie to máme aj v rodine. Aj moja babka aj moja mama sú také. No ja nechcem. Viem, že cvičenie by pomohlo,no ja žiaľ nemám kedy chodiť do fitka a ani doma nejak dlho cvičiť nakoľko som sama s dieťaťom, kt. chodi do 1. triedy ZŠ. Potrebovala by som krátke a účinné cvičeniem, popr. iné rady. Ďakujem.

nica25

veru aj mna by zaujimalo ake brusaky? brusakov je vela :)
pol roka je dlhaaaa doba, nie? :) ach, ach, ked by som chcela vidiet vysledky hned, aspon po mesiaci.

biba

Ahoj, trapi ma podobny problem. Mam 29 rokov, sledujem , ze od 25 sa telo akosi meni...Nosim konfekcnu velkost S - nohavice. Za tucnu sa nepovazujem, len to brucho. Kazdy mi povie cvicit. Na posilku momentalne nemam cas, som po op kolena, takze pohyb obmedzeny. Kolegyna, ktora cvici asi cely zivot mi povedala, ze 50 kvalitnych brusakov denne, neprezierat sa a brucho vraj do pol roka musi byt super. Zatial som to nedokazala dodrzat-to cvicenie, ale ide jar, leto, tak nas to snad namotivuje.