Piková dáma

Príspevok v téme: Piková dáma
technécium

ako, začať, začnem tak, že už používam aj veľké písmená, myslíte si, že je možné sa zaľúbiť cez net, bez kontaktu, len na základe psychologických vlastností danej osoby, lebo ja som mal doteraz výhernú trojkombináciu kariet pozostávajúcu z trojky, sedmy a esa a neprehrával som, len teraz sa mi tam zjavuje namiesto esa dáma- skončím tak, že si budem mumlať:" Trojka, sedma, eso. Trojka, sedma, dáma!"?

zjuzjika

a preco je laska najhorsia, co moze clovek zazit....ano rozchod je asi zla vec, aj ked ja o tom hovorit neviem, kedze osm sa este s nikym nerozisla a ani on so mnoou.....takze preco tak zmyslas, podla mna je laska pekna vec, resp cit...

Ranena_Labut

Ja ako Ranená labuť ti hovorím, že láska je to najhoršie, čo kedy človek môže zažiť, nech je akákoľvek, internetová, platonická alebo skutočná...

monchita

no raz som tak dopadla ze som sialene lubila jedneho chalana cez net :P denne sme si pisali cca 6 hodin pol roka a po stretku som mu dala na druhy den odpich :P proste,nesadol mi nazivo,aj ked cez net tutuli mutuli,nazivo,blee..teraz mam dalsieho,piseme si este castejsie a zajtra to bude uz rok, uz sa tesim na stretko,dufam ze bude v lete,inak sa zabijem :) CIZE CEZ NET SA ZALUBIT DA :)