Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Málovravná?

Príspevok v téme: Málovravná?
deskarteska

už ma ubija pozerat sa vokol seba ako ostatni nemaju problem komunikovat. ja nemam sebavedomie a hambim sa asi alebo co.bojim sa hovorit a proste nemam alebo neviem o com. vidim ako su ostatni zabavni maju ich radi a mna beru za introvertku pri som to urcite niesom lebo sa tuzim s ludmi rozpravat:(ale sa aj bojim ze budem nudna:( ale proste nemam o com.beru ma ako nudnu babu s ktorou asi neni rec alebo co:( ako toto prekonat????

fgf

a ako je to s vami ked ste napr. centrom pozornosti? zacnete sa cervenat, alebo sa budete aspon trochu citit nesvoji? ak ano, tak to je cista soc. fobia

introvertka

s podobnymi brzdami by som si velku hlavu nerobila, funguje smiech ked sa bude na teba tak pozerat alebo neviem tak sa zacni smiat a odid, potrha ju, ja to mam tak, ze s ludmi s ktorymi si nerozumiem, neviem sa ani rozpravat, pretoze s roznymi inymi ludmi sa citim dobre, preto som sa uz nato aj celkom vykaslala...:))

deskarteska

introvertka. presne tak aj ja potom nad tym rozmyslam. ze co som mohla povedat a tak:( aj ja mam take kamosky s ktorymi viem kecnut ale ked vidim ze nejaka baba napr z triedy marha namyslena secia ju zeru a pozera sa na mna ako na chuderu...a presne tak naucime sa asertivity a mozu ist do kela:D

introvertka

viem presne o com hovoris, ja som taka ista, niekedy sa bojim normalne ze co poviem a preto vacsinou poviem blbost a potom na druhy den premyslam o tychto veciach, neviem ako ti poradit ja som uz nasla kamosky pri ktorych som sama sebou a maju ma velmi radi, ale niesu z mojho mesta, ked mi onedlho skonci moje studium budu mi chybat, a inak to riesim tak ze sa snazim si to uz nevsimat lebo ludia su sprosty a ked len trochu vidia ze si hanbliva vyuziju to, ale ja sa naucim asertivity a budu pozerat :)))))

kikina

hmm... a s kamoškami nemáte niake podobné záľuby? o tych by si vedela rozprávať aj ty, aj ona a nenudilo by ju to

deskarteska

ani nie ze hanbim ale vzdy si tak poviem ze aj tak sa somnou nudia alebo ze proste neni to tak zle ako pred ostatnymi