Pretrhnutá alebo nie?

Príspevok v téme: Pretrhnutá alebo nie?
myiska

Dobrý deň. Som mladá, mám menej ako 15 rokov. Pohlavný styk som ešte nemala, ale často mávam chúťky na sex a riešim ich masturbáciou. Až dovtedy, pokým som si neprečítala pár tém o pretrhnutej panenskej blane som si myslela, že tej mojej sa nemohlo počas masturbácie nič stať. Momentálne mám trochu pochybnosti či sa moja panenská blana pri masturbácií (zvyčajne 2 prstami) pretrhla alebo nie. Je to pre mňa dosť dôležité, bola by som nerada, keby som sa dozvedela, že ju už nemám. Nepotrebujem mame vysvetľovať, že už aj taká mladá býva vzrušená. Pomoc, prosím!

myiska

leerka: Však ja viem, že chalan to nemá odkiaľ zistiť. A aký je v tom rozdiel, keď bude prvý pohlavný styk s blanou a bez nej?

leerka

stat sa moze vselico ale ja osobne si myslim, ze panna este si (a nepisem ti to len preto, aby si bola v klude a povzbudila som ta) a tvoj chalan by to aj tak nezistil, lebo je uplne odlisne, ak si tam davas prsty, a ak tam mas penis.....

myiska

leerka: Radšej ma takto povzbuď ako keby si mi mala povedať, že už panna nie som. Pretože som nato ešte dosť mladá a chcela som to prenechať nejakému chalanovi, ktorého by som ľúbila ako mojim prstom. Ale podľa mňa je zarážajúce, že niekedy tú blanu nepretrhne ani nejaký 15 cm penis a žeby sa to mojim prstom podarilo?

leerka

tragedia to nie je, len teda by si sa sama odpanila...ale tak myslim, ze asi este panna si, aj ked ti nechcem davat plane nadeje....

myiska

leerka: Aha. Takže by som to na teraz mala nechať tak, nezaoberať sa tým a myslieť si, že je všetko v poriadku? Ale však aj keby nebolo, nič sa nedeje, tragédia to nie je. Teda aspoň si myslím.

myiska

leerka: Neviem, nejako si nespomínam, žeby sa mi niečo také stalo. Ale viem, že keby som potom krvácala, nenechala by som to len tak a keby ma to bolelo, prestala by som s tým a ešte ani raz sa mi toto nestalo. Takže myslím, že bude všetko v poriadku.