vlozky

aduliena

Ja mám menzes od 11-tich, takže je to už dobrých pár rôčkov.....keď to porovnám, začiatky boli hrozné. Vložky boli hrubé a nebol taký výber ako je teraz. Teraz sa vyrábajú tak tenké, že ich takmer necítiť pri nosení a nie je ich vidieť pod oblečením. Ja osobne používam len značku always a nemenila by som ju už za inú. Každý si musí nájsť to, čo mu vyhovuje najlepšie.

zeruchka

no ja som prve mesiace to znasala fakt tazko. som si nemohla na to ani zvyknut a teraz o 7 rokov neskor je to v pohode. treba aj vyskusat niekolko druhov vloziek kym najdes tie ktore ti vyhovuju a postupom casu si na to zvyknes, uvidis:) a nebude ti to ani prekazat

o.b

Ja vlozky nemozem pouzivat vobec. Strasne mi vadia. Skrabu ma, zle sa mi s nimi chodi, proste katastrofa, nemozem to tam zniest, odkedy som zacala s tamponmi. A to som vlozky pouzivala asi do 17-tich rokov, casto som aj premokla, akoze kridielka nestacili, vkuse som niekde bola od toho, ale casom som prisla na to, ze za to moze abnormalne silna menstruacia, lebo aj s tamponmi ked mam najsilnejsie dni, menim velky tampon aj kazdu hodinu...Utrepenie moj druhy a treti den :(. Keby neboli silne, kramy by sa dali v pohode zniest.

akinom007

ja mam najlepsiu skusenost s vlozkami always tie citim najmenej, tiez mi vlozky zo zaciatku vadili hlavne v noci ale zvykla som si casom..alebo skus tampony to je ovela ovela pohodlnejsie

tinusska

teraz pouzivam kotex vlozky - a na tie ich nocne nedam dopustit :)) aj ked mavam strachy, nepretiekla som, a potom uz len jessa (ci ako sa pisu) take bledo oranzove z dm... su dost lacne a dobre...

tinusska

ano... najkor som si to ani tak neuvedovala, iba ma dole strasne skriabalo... ked som si dala nahodou inu vlozku, vsetko bolo v pohode, je opat parfemovanu, "ohen bol na streche".. a potom som si vsimla, ako dole vyzeram :((