Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podprsenky pre Mužov seriozne ako zdravotna pomôcka ??

Príspevok v téme: Podprsenky pre Mužov seriozne ako zdravotna pomôcka ??
martin zzz

Dibrý den videl som že raíte ludoms rôznimi problemami chcem sa opýtat či by ste neporadili aj mne . Takže som chalan mam 20 rokov výšku 190 cm váhu 100 kg mojim problemom su velke prsia je mi to trapne ale neviem čo už s tým robit je to s nadváhy snažim sa schudnut ale mam pocit že tie prsia su stale večšie skusil som sa dokonca odmerat podla ženskeho katalogu a vysla mi seriozne velkost 90 B chcem sa opýtat ci nexistuju nejake specilane podprsenky pre mužov aspon kým chudnem dakujem skuste mi odpovedat na tento email dakujem .

martin xxx

Dakujem za vaše postrehy ale operaciu moc nechcme myslim že by to slo dole schudnutim ale mne dost skaču pri cvičení je to trapne o tom pisat ale fakt by som chcl nejaku zdravotnu omôcku čo to plnohodnotne splní

perlička

bud to je z nadvahy, alebo ide o gynekomastiu na zaklade hormonalnej poruchy. treba to dat vysetrit. riesi sa to plastickou operaciou

akneea

mam syna podobnych "rozmerov" a podobneho veku. Jednuducha rada ale zlozite splnenie. Schudnut. On jedava castejsie a menej a cvici. Ja si ho pamatam ako vyzeral pred nejakym casom a teraz je iny. Zhodil, postava sa mu vyformovala a tie prsia(nemal sice moc velke) ale teraz posobia inac, nie tak babsky. Dalsia moznost je zmensenie prsnikov tak ako u zien. Videla som taky dokument.

sida

Môj názor - asi by mi bolo čudné, ak by som vedela, že nejaký kamarát nosí podprsenku..)neviem o tom, že by ich vyrábali aj pre mužov, ak ti to ale prekáža, skús sa opýtať v zdravotníckych potrebách, či sa náhodou niečo na to nevyrába...). Inak poznám chlapov, ktorý majú tiež veľké prsia.. Tiež majú trošku nadváhu, skús trošku zhodiť..uvidíš...ja viem, nie je to také ľahké.