sex cez telefon

Ivana2

Ivana objal by som ta okolo pasa a silne by som si ta pritisol na seba az by sia ty lono tlacilo na moj rozkrok a ty by si aj cez odev citila moju tvrdost.Potom by som ta polozil zadkom na kraj stola ti by si sa oprela o ruku siroko roztiahla stehna a cakala by si aby som ti tam polozil svoju hlavu

diana.

tak včera som poslala drahému sms-ku čo napísla "karolína" a dnes čo napísala jank", len tú som si upravila akože na ženu, čo chce aby jej to robil muž. Aj zajtra by som mu chcela niečo poslať ale ja nie som typ, čo vie vymýšľať. mne aj slohy v škole robili problém. Tak ešte dajte typy. Ď.
-
a rada by som ho, keď to nebude čakať prekvapila aj sexom cez telefón, ale ako vidím, nikto nepíše ako na to. Tak skúste voľačo. Alebo chalani, nevolali ste niekedy na erotické linky, že by ste napísali ako to prebieha. Ď.

miska31

Ivana ja som to tiež tak nejak robila ked som mala partnera amožem ti povedat že ked došiel takto bola sila bolo to lepšie ako predtym a super a tak sme to praktizovali vždy ked sme boli od seba,ale najlepšie bude ked sa ešte predtym ako budete spolu volat keby si sa nejak vzrušila lebo ak nebudeš tak nenaberieš moc velku odvahu to začat chapeš nie?

karolína .

tak ten sex cez telefón : začiatok si začala dobre. pokračuj ďalej, ako si rozopínaš nohavice... len ja osobne by som si to napísala na papier. Ale potom to bude forma akoby poviedky, nie ako dialóg. Ani ja neviem ako presne na to.
-
Tak aspon jedna sms-ka ako inšpirácia:

Chcela by som aby si bol teraz vedľa mňa a dotýkal sa ma. Aby ma tvoje pery bozkávali po celom tele. A moje pery by ti tie bozky vracali späť. Všade. Úplne. Aj tam dole ....

jank

ja som dostala nieco taketo: chem ti rozkrocit nohy a prstami putovat az k nej a pomaly ju roztvarat, hladit, uspokojovat..hlavou ti vyhrnat tricko a jazykom steglit bradavky..prsia mas vlhke od slin,rukou sa hladkas sama..ja ocami prosim, nech ho chytis do ruky..

aduliiik

Očami vyzliekam z Teba šaty, ústami hladkám tvoje nežné pery. Rukami sa dotýkam Tvojho tela, pohľadmi si Ťa priviniem okolo seba.