Sny o smrti. Co to znamena?

stewen

snival sa mi casto sen o smrti, kde som vsetko vydel s pohladu z hora.zacalo sa to tym ze som prehadzal z namestia ulickami okolo kina a sledovalo ma cierne bmw a vzdy pri kine stahowali okna na aute a v aute som vydel ludi co som poznal od zakladnej skoly,len jeden z nich bol taka wacsia osobnost z mesta,vzdy ked prehadzali okolo kina vystupili z auta.zadrzali ma a wyhrazali sa mi smrtou,ja som sa nedal a powedal som im ze sa ich nebojim a smejem sa smrti do oci.v kazdom sne to jednemu z nich nedalo,pustil sa do mna a ked vydeli ze mam dost ukoncili to strelbou.zrazu prisiel zablesk a prehodilo ma to na vlastny pohreb.tam som casto vydel bywalu priatelku,nezistili kto ma zabil a vsetci 4 ludia z cierneho bmw boli na mojom pohrebe.vydel som jak na pohrebe vsetci plakali okrem mojej bywalej priatelky ale nebola mi jedna vec jasna.mala cierny zavej,prehodeny cez twar,drzala kociar v ktorom nebolo ziadne dieta.zbadal som ze sa za tym ciernym zawejom smeje.vo sne som wydel tyzden po smrti jak je v mojom byte s inym muzom.

mimika24

mne sa zase predvčerom snivalo že som videla nejake svetlo ale velmi ostre a niečo ma tahalo k tomu svetlu nevedela som sa prebrať a mala som z toho velky strach čo to znamená ?

usiko

no, sny vzdy znamenaju nieco ine, ako to, co vidis v sne...napriklad mne sa viackrat snivalo, ze som niekoho zabila, dvakrat som tu ososbu zhodila zo schodov a raz som ju zabila nozom a psychologicka mi vysvetlila, ze je to to, ze chcem mat nad niekym nadvladu, chcem niekoho ovladat...mozno v tvojom pripade to znamena, ze ta niekto ovlada a kontroluje v beznom zivote a tvojmu podvedomiu sa to nepaci a chce sa vyslobodit...pouvazuj nad tym....