sol z mrtveho mora

lenocka00

Mam problemi s chrbticou a take mravcenie v svaloch tak mi poradili tuto sol s magneziom tak to skusim.Si zlata dakujem za radu

ksl

tak potom asi kupel,ale určite s apo nom rychlo zabal, aby si si to nanachladila a aby naakumulovane teplo z kupela sa len pomaly uvolnovalo z tela.

ksl

nechcem sa robit mudra, ale ak su bolesti chrbtice tak treba suche teplo, t.j. nahriat sol a prikladat na bolave miesto. Teply kupel je skor na svalove bolesti,ale moze samozrejme priniest ulavu prave uvolnenim svalov

ksl

tak s chrbticou neviem,ale asi urcite,ja ju mam doma,robim si roztok cajova lyzicka na 1,5 dl vody a pouzivam ho namiesto pletovej vody a odvtedy uz nemam vyrazky,ani take hnisave zapaly a aj ked sa mi nejaka vyrazka vyhodi,tak sa po potreti uplne super vysusi-ani nedojde k zahnisaniu, a to mam 32 r. a problemy s vyrazkami od nepameti.Teraz mam cistu plet,ani uhry sa netvoria. Takze ja verim,ze na chrbticu to bude fungovat urcite.

kla.ra

no daj si ju do kupela, uvolni ti telo, je proti koznym chorobam, ale neviem ci na chrbticu...spytaj sa v lekarni, alebo pohladaj na nete...nasyp do vane mnozstvo ake je napisane na obale, daj si tepluu vodu a relaxuj :)