Su tanga nezdrave?

moniqa87

nechce byt staromodna, tak to je dobry vtip, lebo tanga uz pokial viem nepatria k najnovsim vystrelkom mody a pomaly zacinaju byt out

cindy21

no su aj take vlozky na tanga, ale neviem ako su efektivne. ja som jej hovorila, ked sme sa blizsie kamaratili, ze je to nezdrave, a ona, ze nie je staromodna, aby nosila bombardaky, teda normalne nohavicky.. niektorym ludom sa skratka neda povedat. a pritom na seba dba, na manikure je kazdy tyzden a oblecena iba v luxuse

machulka006

no dámy, do tejto diskusie sa rada zapojím, mám doma asi 4 použíteľné kusy tango nohavičiek, a ak si ich oblečiem dva krát mesačne tak aj to je veľa...
osobne to takmer vôbec nenosím, mala som gyn. problémy, pravdepodobne kvôli tomu... myslím, že aj normálne nohavičky môžu byť sexi a pekné...
a inak, k tej kolegyni čo jej to nedochádza... ja mám zas spolužiačku, ktorá nosí tangá sústavne, ževraj asi od siedmej triedy ZŠ... teraz maturujeme... :) a nosí ich aj keď má menzes, a pritom nepoužíva tampóny, tak si to predstavte ako si tam skladá tú vložku... no fuj...

1111

Ved intimne casti potrebuju trochu volnosti a aj kyslika, nie "klietku" z umelych vlakien, ktora sa pravidelne zarezava do tela. Ale niektore to nepochopia. Muzi by urcite nenosili nieco, co by im bolo, nepohodlne len kvoli zenam.

cindy21

no ona si asi mysli, ze je tak kočka. a pritom to ani nikto nevidi pod riflami. asi je to pre jej vlastny pocit, ze je tak sexi. a ku gynekologovi pritom chodi kazdu chvilu s niecim. aj jej frajer sa stazuje, ze "nech uz s tym tvarohom tam dolu nieco robi".. tak mi povedala

1111

Inak divne je to, ze ako moze ta tvoja kolegyna nosit stale tie tanga, ked ma gyn. problemy. Co jej to nedochadza? Takto si ublizovat a len kvoli muzskemu oku:) Ja som si vzdy myslela, ze tie co nosia v kuse iba tanga, tak asi nemaju ziadny problem.

cindy21

su nezdrave. ale je to kazdeho vec, co uprednostni. mam kolegyne v kancelarii aj v najvacsej horucave cely den sedia v tangach, tlaci ich to, omina, zarezava sa.. ale ony si myslia ze je to sexi, tak je to ich vec. dana kolegyna ma vsak neustale gyn. problemy, tak neviem ci je to nahoda