bezlepkove menu

mary-anne

no sama urcite vies, ake su "nase" potraviny drahe. ci muka, kekse a tak podobne.. mozno to nechcu riskovat, kedze potom by boli aj take ceny toho jedla.. v cukrarni dostanes predsa- penovy kolac, laskonka, parizsky rozok,ako da sa vybrat. aspon nemam problem s vyberom:o)
no v tych restauraciach je to uz horsie,ale da sa predsa dohodnut s kucharom,ako som uz pisala....

ellyy

pravdu povediac celiatikov pribuda stale viac a viac...takze urcite by to malo uspech stacilo by napr. aj v cukrarnach keby aspon jeden kolac bol pre celiatikov alebo v restauraciach jedno bezlepkove menu alebo keby robili aspon jeden druh fornet pre celiatikov...ja v tom problem nevidim

mary-anne

ja som na to uz myslela. ale nemyslim si, ze by to malo az taky velky uspech, celiatikov nie je az tak vela. a hlavne tu, kde byvam ja. na otvorenie takej restauracie by som sa musela prestahovat do vacsieho mesta, nakolko teraz byvam na dedine.
v blizkom malom meste v restauraciach (ale len niektorych) vedia podla vyberu spravit jedlo bez muky a pridaneho lepku,takze aspon tak vyjdu v ustrety.
nuz nemame to lahke... ale su urcite aj ovela vacsie zdravotne problemy..

ellyy

skoda, lebo v inych mestach su moznosti kde sa celiatik moze najest...myslim ze keby sa niekto na to dal ze by si otvoril restauraciu alebo nieco ako fornety aj pre celiatikov urcite by to malo uspech...