PRECO TO ROBI?????

Príspevok v téme: PRECO TO ROBI?????
ico32

Neviem pochopit svoju frajerku. Dost casto sa poslednu dobu hadame a casto sa rozchadzame,do mesiaca aj dva krat,vzdy si najde akukolvek zamienku. Nechapem ju v tom,ze tvrdi mi ako mi vzdy napise aby som jej nepisal a nekontaktoval a pritom ONA vyhladava moju pritomnost,vzdy ked idem domov,von...VZDY je v okne. Vidime si do okien. Preco to robi????? Preco nepride,neospravedlni sa,nepovie,ze chce byt somnou....Preco chce aby som si myslel aka je ona tvda?????

ico32

ahoj catherin,ano lubim ju. Neviem ci to je definitivny rozchod,uz parkrat sme taketo nieco prezivali a vzdy sme to potom dali daako dokopy. A jej kamoska mi povedala,ze to je ta laska,ze je nieco medzi nami co nas vzdy da dokopy.

catherin

ICO tak to je smutne, a otazka na telo-lubis ju este? A ste vlastne spolu ci to bol definitivny rozchod? Ja osobne si myslim ze sa budes v takomto vztahu len trapit ale niekedy si skutocne nepomozeme, najma ako si pisal, ze sa nevies od nej odputat...to poznam.

ico32

catherin ona aj brala lieky,niake antidepresiva,ale neuziva ich pravidelne,iba ako sa jej zachce. Ona si mysli,ze ked si da lexaurin ta je to ok.

catherin

Inak aj mne to pripada ma manio depresivnu psychozu, pripadne poruchu osobnosti. Vies co je najhorsie? Ze dnes Ta nikto nedonuti k liecbe. Musis ist dobrovolne, ale ti ludia si jednoducho neuvedomuju, ze su chori...Manio depr. porucha sa da liekmi ovplyvnovat ale pokial by mala poruchu osobnosti, tam tam bohuzial nepomoze nic...Iba ak psychol. sedenia aby sa vedela ako tak ovladat, ale aj to iba pri forme lahsej.

catherin

ICO v tom pripade je mi luto, ale asi to medzi vami nema zmysel, vy ste sa uz rozpravali o moznosti, ze by isla k lekarovi??? Boze to spravanie je ozaj detinske, aj ja mam 32, neviem si predstavit, ze by som sa spravala takto...

miska31

Ano doošiel dakujem toto tu blbne dost často a niekedy sa tu aj cely den neda ist.A bolo fajne sme sa sankovali apotom večer sa kupal a ja som pozerala telku v noci.

ico32

Neviem ci trpi schyzofreniou,nie som lekar,ale rozpraval som sa davnejsie z lekarom a povedal mi ze ona podla toho co mu hovorim trpi maniodepresivnou psychozou.