PRECO TO ROBI?????

Príspevok v téme: PRECO TO ROBI?????
ico32

Neviem pochopit svoju frajerku. Dost casto sa poslednu dobu hadame a casto sa rozchadzame,do mesiaca aj dva krat,vzdy si najde akukolvek zamienku. Nechapem ju v tom,ze tvrdi mi ako mi vzdy napise aby som jej nepisal a nekontaktoval a pritom ONA vyhladava moju pritomnost,vzdy ked idem domov,von...VZDY je v okne. Vidime si do okien. Preco to robi????? Preco nepride,neospravedlni sa,nepovie,ze chce byt somnou....Preco chce aby som si myslel aka je ona tvda?????

ico32

ahoj miska,uz som tu. Teraz som prisiel. Isiel som cvicit a cele auto som mal obliate od oleja. Som si isty,ze to spravila moja ex. Neviem pochopit preco to spravila.

catherin

ICO, ja si myslim, ze tvoja priatelka potrebuje odbornu pomoc, Ucili sme sa na psychiatrii, ze kazdy clovek je svojim sposobom trosku "psychopat". Niektori ludia sa vymykaju z normy tym, ze su puntickari, niektori sa snazia byt za kazdu cenu stredobodom pozornosti, ini su moc ziarlivi ci dokonca hystericki. Spravanie tvojej priatelky je nevyzrete, detinske a myslim si ze ma nejaky komplex, mozno sa boji sklamania alebo ja neviem coho...Vzdy hovorim ze ludom treba dat este jednu sancu(na rozchody je casu dost) treba vystihnut jej "dobry den" a zobrat ju k psychologovi, lebo budes strasne trpiet v tomto vztahu. A ani deti nic nevyriesia, lebo bude "uviazana" doma pri nich a vtedy sa taketo problemy vacsinou prehlbia-syndrom materskej. Asi taky je moj nazor. Vela stastia.

ico32

ahoj miska,prepac,prisiel som neskoro domov,umyl som sa a hned som zaspal. Aj teraz som to len na skok,idem o pol jedenastej cvicit a potom by som mal byt volny. Tak okolo pol jednej.

miska31

a ešte som chcela že pri takychto aktivitach kde som aj z detmi že sa vonku hrame,alebo teraz sankujem alebo v lete smev piesku alebo sa chodime kupat pri takychto veciach mi chyba to že nemam partnera to ked vidim ostatnych ako spolu cela rodina su vonku tak mi je z toho nanič ale čo už som sama tak som.

miska31

No dceru mam od stredy nie utorka na prazdninach u mojej starkej a bude tam až dostredy a maly bol vonka zo sestrou teraz spi,snežienky u nas ešte nie su lebo je tu vela snehu,a pojdeme poobede von stavat snehuliaka už sa da a možna aj sankovat,

ico32

MISI mne vobec nevadi,ze mas dve deticky,niektory ludia su divny a nechapem ich,alebo sme divny mi?hihi. Budenm tu vecer tak ak budes mat cas,das deti spinka,mozme popisat. Vonku je celkom pekne,tak ich zober na chvilu von,napr.na snezienky. lepim,tak ahoj vecer.

miska31

ico po svete ale aj v tvojom okoli určite pobehuje viac žien dobrych žien a myslim že si sympaticky fešny mlady muž a tak nebude problem sa zalubit do tej spravnej ktora si bude važit to čo pre n robiš a bude robit aj ona pre teba len to najlepšie.