PRECO TO ROBI?????

Príspevok v téme: PRECO TO ROBI?????
ico32

Neviem pochopit svoju frajerku. Dost casto sa poslednu dobu hadame a casto sa rozchadzame,do mesiaca aj dva krat,vzdy si najde akukolvek zamienku. Nechapem ju v tom,ze tvrdi mi ako mi vzdy napise aby som jej nepisal a nekontaktoval a pritom ONA vyhladava moju pritomnost,vzdy ked idem domov,von...VZDY je v okne. Vidime si do okien. Preco to robi????? Preco nepride,neospravedlni sa,nepovie,ze chce byt somnou....Preco chce aby som si myslel aka je ona tvda?????

schelby

a miska ma pravdu, mas na lepsiu.Vyzeras byt dobry chlap, nenechaj si utiect tu, pre ktoru bude za to stat zit a robit pre nu to co si robil pre tu, ktora si to nevazi.

schelby

ico, ja viem ze je tazke sa odputat od nej, a hlavne ak byvate oproti sebe. Ale ja mam za sebou 4 rocny vztah s uplnym tyranom, aj ked som mlada, ale poviem ti, to bolo ako 20rocne manzelstvo, dlho som sa po tom vztahu spamatavala a davala psychicky dokopy a to este aj po 4 rokoch mavam nocne mory. No vsetko yb to nemuselo byt tak, keby som mu dala zbohom ovla ovela skorej. A poviem ti teraz dakujem bohu, ze som s nim nedajboze neostala tehotna.Tym chcem len povedat, ze teraz to vnimas inak ale casom by si sa na to pozeral uplne inac. JA sama sa teraz trapim koli chlapovi, s ktorym som bola vyse 3 rokov a je velmi komplikovany, viem co je to tazko sa odputat,ale on mi nerobil take veci,ake robi ona tebe. Nejde to zo dna na den, ale casom to urcite pojde.

miska31

a určite to nepojde zo dna na den prestat mysliet lebo už ste niečo spolu zažili lubili ste sa ale počkaj spoznaš nejaku slečnu ktora ta očari a budeš buchnuty ona do teba a hned zabudneš fakt

miska31

iicino maš pravdu maš ten naj vek na dieta a ked ti poviem pravdu je to pekne mat dieta,je to kopa ale velka kopa starosti ale dvojnasobne velka kopa radosti

miska31

Ico dakujem tak ako všetci muži nie su zly tak sa najdu aj dobre ženy a myslim že najdeš raz aj ty taku a nekomplikuj si život vztahmi ktore nemaju buducnost v ktorych sa trapiš vo vzthumušiš bit štastny preto že sa lubite a nerobit si zbytočne komplikacie a chyby

ico32

dievcata,ale ja sa neviem definityvne od nej odputat. Asi to nejde zodna na den,ale budem pre to robit vsetko. Schelby ano mas pravdu a uz aj babatko by som chcel,chcel by som chlapca v rozthanych nohaviciach,kratkymi vlaskami.... Chcem aby sme spolu hrali footbal a nie ze ja nebudem vladat o par rokov.

ico32

miska31 ja ta obdivujem,ze aj napriek tomu si nasla silu sa vzopriet,postavit sa tomu a ist dalej. Musis byt silna zena a zato ta obdivujem,kiezby bolo viac takych matiek. Ale nielen muzi su taky. Netreba vsetkych hadzat do jedneho vreca. Uprimne Ti zelam aby si nasla pre seba a svoje deticky toho spravneho tatina,ktory bude lasku nielen prijmat,ale aj davat. A dakujem Ti. Prajem Ti vsetko dobre do zivota a detickam aj Tebe vela lasky.