PRECO TO ROBI?????

Príspevok v téme: PRECO TO ROBI?????
ico32

Neviem pochopit svoju frajerku. Dost casto sa poslednu dobu hadame a casto sa rozchadzame,do mesiaca aj dva krat,vzdy si najde akukolvek zamienku. Nechapem ju v tom,ze tvrdi mi ako mi vzdy napise aby som jej nepisal a nekontaktoval a pritom ONA vyhladava moju pritomnost,vzdy ked idem domov,von...VZDY je v okne. Vidime si do okien. Preco to robi????? Preco nepride,neospravedlni sa,nepovie,ze chce byt somnou....Preco chce aby som si myslel aka je ona tvda?????

miska31

schelby dakujem velmi pekne.

čosa tyka ica tak ano maš pravdu nezmeni sa a proste len mu život uteka a snim aj nalepšie roky života a myslim že ma aj na lepšiu ako je ta jeho

schelby

ico, co ti napisem, len jedno, ona s anikdy nezmeni, tak prehodnot tvoj vztah k nej, a ujasni si, ci si nechas zivot utekat pomedzi prstami, alebo ho budez zit naplno. Nie su uz najmladsi- nevravim, ze si stary, mas najlepsi vek,ale myslela som to tak, ze uz by si mal cas aj si zalozit rodinu. Uprimne si odpovedz na otazku, ci by si s nou chcel mat deti a byt s nou cely zivot. Je to len tvoje rozhodnutie.

schelby

miska, preco by nikto nemal napisat? Aj ta obdivujem, ze si nasla silu odist od takych chumajov a aj za to ze si sama na dve deticky,musis to mat velmi tazke. Nie je podstatne ze ich mas s dvomi muzmi a co? Si vzorna matka, staas sa o eti a co koho do toho koho tie deti su. Su tvoje a ine nikoho zaujimat nemusi. Pri takych chrapunoch by si skoncila ako troska a trpeli by aj tvoje deti a verim, ze ci niekoho uricite najdes.

miska31

a ak tu už preto čo som napisala nik nenapiše nevadi som si zvykla na to že ked napišem niekomu že mam dve deti tak sa zlakne ako keby som mala chorobu ktora sa prenaša cez net a to pritom chcem len pisat nechapem vas

miska31

bude to asi zniet ako vymyslelne ale bola to kedisy skutočnost a teraz je to pravda a blbe skusenosti a ktore mi pomohly dospiet a uvedomit si hodnoty života a zistit čo je doležite vo vzatu v živote a važit si to čo mam

miska31

Mala som chalana boli sme spolu 3roky no a chodil k nam ja k nemu a tak,no a tak sme planovali dieta spoločnu buducnost a tak že skusime či sa nam podari mat dieta a ak ano sa vezmeme byvat by sme mali kde a tak.No dieta sa podarilo urobit na prvy krat to som mala čerstvych 20 a ked som mu to povedala tak mi povedal že rozmyšlal a že on ešte nechce deti a že aby som si to dala vziat že mi tozaplati.Tak ja som mu povedala že si to necham s nim ale aj bez neho a on na to že tak ked sa to narodi mi ho zoberie a necha si ho.No ale potom zmizol.byvam na dedine a tu je to ešte take že ta staršia populacia odsudzuje a je pre nu nepristupne aby žena bola sama z dietatom a bola som velmi hlpa že som dala na reči inych že čo povedia.A tak som si niekoho hladala to som ešte nebola ani v tretom mesiaci a našla som a to bola moja najväčšia chyba života.Zo začiatku to bolo všetko super každemu sa pačil nebol odtialto nevadilomu že čakam dieta z inym a mne to vyhovovalo ale o laske z mojej strany sa nedalo hovorit mala som ho rada ale laska to nebola,ale nechcelasom bit sama.No narodila sa mi dcera vola sa zuzka a začali problemy ale každy mi hovoril že to preto že sa narodila a že to je v každom vztahu že kym si zvykneme ano pominula kriza no ale som otehotnela a vtedy sa to skomplikovalo.Byvaly sme tu u nas a prestal si rozumiet z našimi z ojimy sestrami,a mne rozpraval ako oni na mna hovoria a im ako ja na nich hovorim štval nas proti sebee,vydieral ma tak psychicky že odide že ma necha samu z dvoma detmi.Potomkupil byt to som bola druhy krat tehotna a bola som v tretom mesiaci a tak sme sa prestahovali a tam som zisitla aky v skutočnosti je.on potreboval služku a ženu aby mal sex vždy ked len on bude chciet,a prestal sa o nas starat všetko bolo na mne on pracoval ale všetko minul nepil ani nič take podobne nerobil ale kupoval si somariny ktore sme nepotrebovali ale potrebovali sme ine veci a žili sme s mojej materskej.Velmi začal klamat v tom kde bol čo robil a vymyšlal si a potom to bolo take že za cely den skoro nnepovedal pravdu,ked bol problem tak ho nechcel riešit len ho odkladal narobil si dlhy nič neplatil všetko len odkladal neriešil.ja som bola ta čo stale ustupovala robila kompromisy a on ma využival bola som sprosta.V 8mesiaci som sa dostala vlatne na cely 8mesiac do nemocnice a tam mi povedali vlastne sestra moja že ho videla z iinou v meste le neriešila chcela som normalne porodit a mat to za sebou narodil sa v decembri syn narodil sa tak troška chory ma oneskoreny vyvoj,a mna z toho vynil že ja za to možem pritom za to nik nemohol proste bolo to tak.Byvaly sme ešte sami ale už sme sa nerozpravali chcela som to skončit ale bala som sa toho že sama bit z dvoma detmi lebo zo synom som chodila vlastne stale k lekarovi zo začiatku to bolo každy den a všetko bolo na mne domacnost vlastne všetko.neropravali sme sa alebo hadali.Pootm som zistila že neplati za byt nič vlastne neplatil tak sme sa odstahovaly a naši ho ešte raz k nam pprijaly ale sme sa nerozpravaly ale bohadal.No a bolo leto a on mi ako x krat predtym povedal že je koniec že ide k rodičom a sa nevrati a toto robil čast ale robil to preto aby som ho prosila aby neodišiel a teraz naposledy som mu nič nepovedala a on odišiel a ja som to ukončila maly mal pol roka.Sme od seba 21mesiacov som sama z dvoma detmi so synom stale chodim polekaroch ale možem povedat že mi je lepšie samej ako s nim aj ked mi chyba laska a detom otec ale nie ten ich a koniec je taky že mam dve deti z dvoma mužmi.Aj ked mamožna vela ludi za to osudi a budesi mysliet že som nejaka lahka žena a nezodpovedna nie je to tak nezodpovedna by som bola vtedy keby som vtedy akosom ostala sama s nimi keby som ich dala do domova a ja si uživala ale neviete si predstavit ake to je a tak nesudte ked neviete ake to je ale nie som jedina ani prva ani posledna je viac takych ako ja a ešte aj horšie a nechcem ay toto čo som napisala vyznelo tak že sa lutujem alebo že chcem ay ma niekto lutoval to nie tonema zmysel a koniec

miska31

ona to neprizna že mate problem ano toto je chore to musi ona sama prist na to že je tam problem len ju nedonutiš aby to priznala chapeš?to musi sama a možna nechce a možna ho vidi ale nechce riešit lebo nema zaujem.nedonutiš ju ked ju budeš nutit bude tolen horšie.nechaj ju tak a uvidiš ako zareaguje.napišem ti moj vztah alebo moje vztahy

ico32

ona ma asi z toho radost,mozno jej to robi dobre. Raz mi niekto povedal,ze su take zeny co maju potrebu sa hadat aby bolo v tom vztahu "vzruso". Myslim si,ze to je dost chore. Ved je uz dospela a myslim si,ze toto nie je v poriadku co robi. Chcel som aby sme spolu vyhladali aj odbornu pomoc,ale o tom nechce ani pocut,vraj ze ja mam ist lekarovi.