PRECO TO ROBI?????

Príspevok v téme: PRECO TO ROBI?????
ico32

Neviem pochopit svoju frajerku. Dost casto sa poslednu dobu hadame a casto sa rozchadzame,do mesiaca aj dva krat,vzdy si najde akukolvek zamienku. Nechapem ju v tom,ze tvrdi mi ako mi vzdy napise aby som jej nepisal a nekontaktoval a pritom ONA vyhladava moju pritomnost,vzdy ked idem domov,von...VZDY je v okne. Vidime si do okien. Preco to robi????? Preco nepride,neospravedlni sa,nepovie,ze chce byt somnou....Preco chce aby som si myslel aka je ona tvda?????

miska31

Ale ja to tak myslela že ona si nevaži čo ma,a vztah nebude fungovat ked jeden bude stale ustupovat a robit kompromisy a pri každom probleme len ten jeden sa ho snažit vyriešit to človek vydrži ale nie vela a staleto sa neda točloveka prestane bavit a potom ak nepride z druje strany zmena tak je asi koniec

ico32

este ked sme spolu nechodili tak sa mi velmi pacila apovedal som si,ze keby sme boli spolu tak by to bolo to najkrajsie,ale casom sa na to uz pozeram inak. Lubim ju,ale uz je to ine. Nehovorim,ze si nevazim to co mam,ale neda sa stale dokola odpustat a hlavne ked nevidim niaku snahu aj z jej strany.

miska31

Ale ona si to asi nechce uvedomit preto že asi chce koniec a chce aby si sa ty snou rozišiel a nie ona stebou aby si bol ty potom ten ktory sa snou rozišiel ty ten zly

miska31

vieš ale v dnešnej dobe je tažke si niekoho normalneho najst na vztah viem to podla seba lebo som sama a chcela by som niekoho,a tak nechapem ako niekto kto ma vztah kde sa vzajomne lubia a je všetko v poriadku to pokazia a nevažia si to čo maju.Bože ved bit vdačny dakovat za to,čo by som ja dala za to keby som niekoho mala a určite by som robila tak aby nam to vydržalo velmi dlho a možna na vždy a nerobit si problemy lebo život je kratky a ide velmi rychlo a premarnit si najkrajšie roky svoho života somarinami a komlikovanim si vztahu je blbe.Nevaži si to čo ma a človek zisti čomal až ked o to pride ale často je už neskoro a neda sa to vratit viem to zažila som to

ico32

miska31 ona ma teraz to svoje obdobie a aj som to tak spravil,zobral som si veci a odisiel. Vraj jej to je jedno,ale ked sa ukludni,udobrime sa a povie,ze to tak nemyslele,ze ma nikomu neda a blablabla. Chcem nech si raz a navzdy uvedomi co robi a nech si uvedomi co chce.

ico32

miska 31,zle som to sai napisal. Chodime spolu na prechadzky,opekat,na ryby,na vylety,na nakupy......ale ona nechodi somnou ked idem ja z kamatratmi a ja nechodim s nou,ked ide na kavu. Zo zaciatku aj ked som ju volal,tak mi povedala,ze ona pojde radsej z kamoskou na kavu. A tych kamosiek ma-asi .

miska31

Lebo nutit ju do niečoho čo ona nechce nema zmysel lebo z donutenia nie je nič dobre a tak jej už na vztahu nezaleži.

miska31

Jednoducho povedz že je medzi vami koniec neozvy sa jej a uvidiš,a ak by nezareagovala tak nie je čo riešit a ukončit to uplne definitivne lebo jej už na vašom vztahu nezaleži a už ta nechce jedine riešenie

miska31

No tak to je spravanie ide tak 18r a nie 33 a to som si myslela že mate nejakych 20.tak to ma prekvapilo.Nechapem ako partnerivo vztahu možu chodit vždy sami von,ja nehovorim že stale chodit spolu von určite raz za čas aj smi niekam a odychnut si od seba ale stale tak toje dost divne a taky vztah sa mi nepači to by som určite tak nerobila.Ved je to krasne ked sa dvajalubia achodia spolu von či už len na prechadzku alebo na nakup alebo niečo lenvyavit ale bit spolu lebo ani nevieš kedy a jedneho dna možeš oto prist nevieš čo sa ti stane a zbytočne marnit čas blbostami tak na to je život kratky

ico32

Tvrdi mi,ze vsetk je ok. Naposledy ju nahnevalo to,ze ja som mal ist nieco vybavit a ona ze pojde zatial kamoske. Ok,nech ide. Za chvilu mi povedala,ze ona nikam nejde a ze pojde somnou. Sme spolu druhy rok a NIKDY nebola somnou nikde ked som isiel z kamosmi. ona o nich nestoji,vraj ja mam svojich kamaratov a ona svojich a zrazu po dvoch rokoch chcela ist somnou. Vsade chodime sami. Kamosi ma volali x krat na chatu,na narodeniny....nech zoberem aj ju,ale ona jednoducho nejde. A samozrejme,ze som ju nezobral ked chcela ist teraz somnou,uz len z principu. ona mi neverila,ze idem nieco vybavit a robila to naschval,len aby sa presvedcila. To je problem poslednej hadky. Chcel som ju zobrat v tedy zo sebou,ale povedal som si NIE. Chapete co tym chcem povedat?