je odomna mensi

nubirka

jeidn ved a co aj ked sa vam smeju ja mam jedno prislovie nazory ludi ktorí ma nezaujimajú manezaujímajú podla toho sa riad

ejaa

ja som mala tiez raz mensieho chalana a nevydrzala som s nim vyse ako dva tyzdne a potom som sa s nim bez vysvetlenia rozisla..viem je to odo mna blbe, ale proste mne to strasne vadilo..inak to bolo medzi nami celkom fajn, ale ja som fakt nemohla mat mensieho chalana..som z toho mala normalne az komplexy..bohuzial je to tak.a nebolo to kvoli okoliu.sice mozno aj trochu hej.proste som sa snim ani na verejnosti nechcela moc ukazovat..ale tak kazdy sme iny..

lulunkaa

Ale vysvetlite mi,prečo vas vadi ked je mensi??.Oni za to nemozu ze su mensi.To ma od narodenia.Aj chlapi mu to vadi ze je taky mensi trapia mu to neni ziadna sranda.Aj ked cloveku ma nejaku chorobu a su postihnuty ludia a tiez im to neprijemne.Len neviem preco len baby sa hanbia ze su mensi??.Ja som spokojna snim.Mam vysku 166 a moj ma 155.No a co je na tom?Ale je stastny ze na mna.Predstav si ze keby ste boli vysoke a tazko by vas hladali partnera.Moja spoluziacka ma 180cm a hladala partnera a dlho dobe to trvalo tolko,a uz ma priatela..Nezalezi na tom,hlavne treba pocuvat sama zo seba.Vela ludi,nechapu tak na to vykaslem a nerobim si z toho tažku hlavu.Tak ze taakk

tip

Ja mam partnera cca o 15 cm nizsieho a tiez viem o tom, ze najblizsie okolie to moc neuznava. Je sice pravda, ze lepsi pocit bezpecia mam pri vyssom muzovi, ale ked sa pozrem na to, ake ine kvality ma moj partner, tak vysku nepovazujem za moc dolezitu, hoci dakedy pohlad na taky parik vyzera dost smiesne. Ale preco nevybocit z normalu a byt netradicny?

mam odskusane

ja mam odskkusane oboje..moj ex bol mensi.. zo zaciatku mi to nevadilo, ale potom mi to zacalo vadit, lebo on bol zakomplexovany, a ja som si nemohla kupit vyssie topanky, a nizke nebolo kde dostat , nie ako tzeraz vsade same balerinky...ale boli sme spolu aj tak dost dlhu dobu, no rozisli sme s akoli niecomu uplne inemu...
momentalne mam priatela, ktory je odo mna mladsi o 2 roky a to mi vobec nevadi, nevidim v tom ziadnu prekazku, zo zaciatku som sa obavala ze budem ako jeho mama kedze chlapi dozrievaju pomalsie:) ale v pohode, kazdy typuje ze on je odo mna starsi apson o 4 roky, ale co je hlavne je do o mna vyssi a konecne mam pocit ze mam chlap, ze mam sa za koho skryt , takze uz by som nemenila a ani nikdy by som mensieho chlapa mat nechcela, lebo casom urcite pridu komplexy a ziarlivostne sceny...

heinz-klátil

jamka-Nene ja som z tých vyššých ale vadí mi ked to niekomu vadí :)

technécium-samozrejme že na číslach záleží hlavne na téj cicine a prsiach ako si napísal tie sú dôležité
ale podla mna je jedno ked je chlap nižší a mladší...

technécium

heinz, máš pravdu, len oprava- na číslach hrozne záleží-úplne, bez čísel by to neklapalo, vieš čísla môžu byť proporciálne-to sú tie o výške, váhe, prsiach, cicine...
môžu byť sexuálne-tie charakterizujú dĺžku, výdrž, kvantitu a kvalitu celkove
a nakoniec môžu byť tie čo určujú všetko vo vzťahu dvoch ľudí- to sú tie ktoré sú jediné dôležité-číslo spoločného menovateľa, číslo vzájomného rešpektu, číslo malých tajomstiev, číslo určitej esencie a číslo spoločného bytia

technécium

to je o povahe, niekto dá na názory iných, niekto ako napr. ja ich vyhľadávam-teda mne imponuje a cítim sa super, keď sa ľudina pozastavuje až hrozí nad tým čo mám ja- máš priateľku, ktorá je staršia, je vačšia, je vyššia, je špatná..., je proste iná ako bežný štandard zoznamky, tak to je potom ono-má to iskru a čím sa nad tým ľudina viac pozastavuje tým je to lepšie, lebo máš niečo o čom oni len snívajú