bavite sa so "znamymi" ked ich stretnete ?

Príspevok v téme: bavite sa so "znamymi" ked ich stretnete ?
jamka

len tak zo zaujimavosti :) niekedy som bola totiz bola taka,ze som si rada pokecala s kadekym koho som stretla - chapete,ked vystupite z busu a idete s nejakym susedom hned vedla seba tak nebudete predsa ticho,a tesila som sa z toho ako viem sarmantne :D zachranit situaciu a vzdy som nejak naviedla konverzaciu a tak.. no teraz ma to uz zacina otravovat.. nechce sa mi kecat s (v podstate neznamymi ludmi) o blaboloch len tak do vetra.A niekedy som nutena ist busom vedla niekoho koho poznam,ale nie sme priatelia ani kamarati,proste len znami,ale tiez ma to uz zacina otravovat,kecat len tak aby sa rozpravalo,a trepat somariny do vetra.. tak ma zaujima co robia ostatni :D

jamka

diky za nazor :)..ja to tiez zacinam uplne nenavidiet.a zda sa mi,ze tym ostatnym ludom to tiez vadi,ale co uz maju robit? asi to riesia tak isto ako ja,ze sa snazia rozpravat. a co NENAVIDIM uplne- otazky typu "kam ides??" ked sa stretneme na zastavke !! to ma vie vytocit.. co je koho do toho ? ale aj ja sa to pytam :/..normalne som si dnes zelala,aby som uz mala auto...

a travite sa niekedy ze niekoho nevidite ? :D lebo sa vam nechce ist s nim potom kecat? nie ze by vam bol neprijemny,proste len sa vam nechce?

lesslie

ja to uplne neznasam, nie ze by som bola namyslena, alebo uzavtreta do seba, ale co ma koho zaujimat ako sa mam co robim, a ci sa mi paci pocasie ktore je aktualne na oblohe..trapne konverzacie nasilu...hroza!!!