Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som vadna alebo co?

Príspevok v téme: som vadna alebo co?
beznadej

inac si to neviem vysvetlit. Mam 20 rokov a este som vobec nemala chalana a ani som sa nebozkavala. Mam vela chalanov ako kamaratov no neviem o tom ze by nejaky chalan niekedy o mna prejavil zaujem. Ked som s kamaratmi tak mi je niekedy blbo lebo vsetci niekoho maju koho lubia a kto lubi ich len ja som sama ako kol v plote. Pritom pocuvam aka som pekna atd. a nic. Mozno je to aj tym ze som strasne hanbliva co sa tohto tyka ale nie som schopna sa k niecomu dokopat.poradte co mam robit?

lucka

ahoj beznadej si uplne normalna,raz pride ten chlapec co ta urobi stastnou...mam za sebou vela stroskotanych vztahov a premarnenych rokov,mam 22 a teraz som nasla tu pravu lasku a som konecne stastna...

tom

Mam len 16, ale kebyze poznam take dievca, ako ty v mojom veku, tak idem po nej :)Neznasam to spravanie väcsiny dievcat v dnesnej dobe. Podla mna si ty uplne normalna. Uvidis, ze ked si niekoho najdes, tak vam to vydrzi dlho, nie ako tie dvojtyzdnove vztahy. Vela stastia!

beznajdej

to je to, ze nechcem mat chalana za kazdu cenu len aby som niekoho mala. len obcas a v poslednom case je to dost casto mi je z toho nanic. mam priatelov ale citim sa sama. chcela by som sa konecne zamilovat tak ze to nebude len jednosmerne

simi_

ahoj, dobre viem ako sa citis, som na tom podobne. no ja uz mam 24 a este ziadny vztah a skoro vsetci v mojom okoli maju svoje lasky. bola som strasne zamilovana iba raz, no on ku mne necitil nic viac, bral ma ako kamaratku. pre mna to bol clovek, o akom som snivala po viacerych strankach a preto to bolo strasne silne a dost som sa aj trapila a stale trapim... niekedy mam takisto pocit, ze som tiez z inej planety, stale sama, nepotrebna, s pocitom, ze tu pre nikoho nie som. neviem, zavisi to od vela faktorov, myslim ze je to aj osud, niekto to stastie ma, niekto moc nie, no zaroven aj my sami sme si strojcami svojho stastia. ak by som chcela tak priatela by som aj mala. boli chlapci, ktori mali zaujem, ale ked to nie je obojstranne, aky by to malo zmysel? aj ked v niektorych pripadoch by som sa dnes asi zachovala inak (dala tomu sancu), no bohuzial cas nemozme vratit spat. viem, ze si za to z casti mozem mozno aj sama...mozno sme podone v tom, ze cakame na toho spravneho a nepotrebujeme mat za sebou x-vztahov. kazdy sme nejaky... no ja mam pocit, ze vlastne cakam na niekoho kto neexistuje. resp. ze uz sa nikdy nezamilujem, tak ako to bolo v pripade toho kamarata =(. no ak by som mohla trochu poradit, tak zacni mat rada samu seba v prvom rade (doveruj si, kazdy z nas je jedinecny) potom dokazes prijat aj lasku druheho. Bez správneho zdraveho sebavedomia to pojde tazko. (hovorim to z vlastnej skusenosti, sebavedomia som moc nemala a cim som starsia tym ho mam menej a menej). Prajem Ti vela stastia!

usiko

co by si bola vadna....vztahy v neskorsom veku, myslim po 20-ke a 30-ke maju ine caro, ako predtym...su pevnejsie, viac sa chapete a ste viac tolerantni....mozno ta len osud uchranil od kopca sklamani, ktore by si mala, keby si mala chlapca a zacala s nim sexovat uz v 15-ke.....

katus

Nie si vadná, si len normálna.
Neznašam tie baby, ktoré si niekoho hladajú, len kvoli rečiam a aby boli "in" pred kamarátkami a svojou rodinou a takto dokazovali, že nie su nenormalne Aj keby si ho našla v 30dsiatke. Noačo.
Ale ak ty už cítiš, že by si niekoho pri sebe chcela, tak držím palce.

izaura343

vez sa s niekym zoznam cez internet tak sa zoznamuju vsetci a potom urcite niekoho aspon na zaciatok klofnes , prajem vela uspechov