Zrednuté vlasy

Príspevok v téme: Zrednuté vlasy
agatha

Zdravím, dlho a dosť silne som bola chudokrvná, momentálne sa mi to už upravilo, ale v dôsledku toho mi zredli vlasy, najmä na vrchnej čaasti hlavy. Užívam rôzne prípravky a začínajú mi rásť nové vlasy, ale nie je ich dosť veľa a sú jemné. Chcela by som vedieť, či sa to upraví. Budem mať opäť husté vlasy ako predtým, alebo nie?

sissssa

opakujem pre vegetarianov, ak mate uz aj problem s vlasami, tak si dajte urobit specialne krvne testy, kde vam zistia, ake ziviny vam v tele chybaju. Bez toho budete len nejakymi pripravkami z lekarne triafat naslepo. Ziviny z masa len tazko nahradite.

kiki

Lenca, myslis ze ked ti vypadavaju vlasy si zdrava? Ja len akosi nerozumiem tvojmu prispevku...vidim,to je ta "zdrava" strava

lenca.

no, super, aj ja som vegetarianka cez 10 rokov a mam ten isty problem. Pomaly budem bez vlasov a vyskusala som takmer vsetko. Budeme zdrave a plesate?

borovica

Kúp si v lekárni šampon Bioskalin, sú aj tabletky na vnútorné užívanie a po čase ti vlasy začnú rásť a zhustnú. Moja dcéra mala podobný problém a jej to pomohlo.

kissik

aj ja mam rovnaky problem..som vegetarianka a vlasy mi stale padaju a rednu..neviem co s tym..poradte..skusala som vselico

velvet

ahoj ... mam presene rovnaky problem.. . Krv sa mi upravila tabletkami a zivotospravou.. a uz vyse roka sa snazi dat si vlasy dokopy... .:( Papam vit E a sinok... a robim si zltkove masky a henna zabaly. Musim povedat, ze sa to zlepsilo... ale stale to nieje nic moc.. :-/