PORADTE PROSIM

me

no, Ewus. ako - zistila si nieco nove? kupila si si tehotensky test? ja byt tebou, tak si to radsej overim. vies, ide o to, ako skuseny je tvoj partner-ak pozna svoje telo, tak vie, kedy ho ma vytiahnut. ale aj napriek tomu mozu nejake spermie ostat v tebe..

bibuš

... však moja si len hlúpučká. Koľkože máš rôčkov. Keď si sa rozhodla, že sa pomiluješ s chlapom, tak si aspoň prečítaj dajakú múdru knižôčku o sexe a počatí. V Kamasútre ale odpoveď nenájdeš ...

kvetka

Fakt neviem niektoré baby pochopiť, prečo si nedaváš väčší pozor, veď potom to dieťaťko za nič nemôže, keď je na ceste. Ale neboj, určite nehotnučká nebudeš, mne sa to stalo s partnerom viackrát a nič. Pa

delete

kamoska tak otehotnela...isla na potrat a teraz svojho ex frajera vola otec mojho potencialneho dietata....
Plus kamarat tak oplodnil svoju uz teraz manzelku pri ich prvom milovani. A to presne týmto štýlom

misa33

no moja vsetko sa da.aj ked je to sice blbe aj ja som si myslela ze sa to nemoze dat je to sie velmi male percento ale da sa.no radim radcej to robte z kondomom ale si daj predpisat antikoncepciu....bo potom to nestoji zato