slovenské zdravotníctvo a doktori - hrúza !

Príspevok v téme: slovenské zdravotníctvo a doktori - hrúza !
matullka

Chcela by som sa s vami podeliť o skúsenosti s lekármi a nemocnicami. Už skoro rok som chorá, doktori si ma posielajú od jedného k druhému. Ani nevedia zistiť moju skutočnú diagnózu. Sú neochotní,povýšení a väčšinou ani nejavia najmenšiu ochotu pomôcť chorému, mám pocit, že sa chorého človeka radšej zbavia.A za to sú ešte aj platení. Môj posledný pobyt v nemocnici bol hrozný-šváby v kuchyni, kúpelne a wc v dezolátnom stave, nekúrilo sa, doktora vidieť bol zázrak, nieto ešte aby človeku pomohol. Načo si vlastne človek platí povinné zdravotné poistenie? Je to hrozné, česť doktorom-výnimkám, ktorých je na Slovensku veľmi, veľmi málo...

jalla

najlepsie je zdravo sa stravovat,aj ked ochoriete,tak je to ok,len telo sa zvysenim teploty zbavuje bacilov:))a urcite skor kazdemu pomoze odvary z byliniek a vela ovocia a zeleniny ako tie ubohe lieky...ja sa stravujem zdravo,cvicim a nemam ziadny problem a do nemocnice by som v zivote viac nesla
bola som tam pred 3 rokmi,vyberali mi mandlu a bol tam taky humus,nulovy pristup,totalny nezaujem
takze prevecnia to isti a som stastna:))

majka_

by som povedala ze 99 % lekarov su taki, akych opisujete vy. ide im len o peniaze a na pacientov z vysoka kaslu. ale to 1 % su lekari taki, ktori sa o vas postaraju ak treba, poradia a pod. ale zial, ako v kazdom povolani su ludia aj v medicine, ktorym slo len o titul a len o to, aby zarabali na pacientoch...

janka

Áno, máš pravdu...preto môj brat mi stále vraví - len sa nedostaň lekárom pod ruky...on sa lieči sám (žiadná chrípka..antibiotiká)..zdravo sa stravuje, u lekára nebol 15 rokov a je fit...všetko si dokázal vyliečiť aj bez liekov.