Za akých oklností môžem mať cisarsky rez?

Príspevok v téme: Za akých oklností môžem mať cisarsky rez?
dadulik

Planujem bábätko, ale chcela by som vedieť, aké problémy musí žena mať aby jej ho povolili. Niekde som čitala že aj vtedy ak nosí silnejšie okuliare. Je to pravda?
Ja mam okuliare 4+ a nepravidelnu činnosť srdca môžem mať cisarsky rez? Neviete niekto?
A ak by som povedala, že chcem cisarsky rez na vlastnu žiadosť aj keby som nemala žiadne problémy, tak by mi vyhoveli, alebo to nie je takto povolené? Veľmi vam ďakujem za informácie.

dd

ak by si otehotnela, urcite so svojimi problemami oboznam svojho gynekologa(ak to este nevie, resp.ak vie, bolo by dobre to pripomenut)..ja mam od mala selest na srdci(niekomu sa to upravi, ale mne to ostalo..) a tak ked som bola tehotna, som musela ist ku kardiologovi, ktory mi "odklepol", ze mozem rodit normalne(nechcela som rodit cisarskym..).Ty budes zrejme tiez potrebovat vyjadrenie ocneho lekara a takisto kardiologa..

delia

vsetko ide cez znamosti,podplat doktora. Ja som rodila cisarskym prve lebo sa mi neotocilo hlavickou dole,takze to bolo nevyhnutne. Aj druhe v buducnosti by som chcela na cisarsky neostava mi nic ine len sa modliť aby aj to druhe bolo lenive a neotočilo sa.

lea

no hej, ale napriklad kto ma problemy s chrbticou, pri normalnom porode nezriedka vyskoci medzistavcova platnicka a to su potom problemy dozivotne

karla lei

no ja by som sa asi nedala rezat ani za nic. jedine keby to bolo pri tom porode fakt nevyhnutne, ze nebude ina cesta.ved bolest sa da riesit epiduralkou a da sa vydrzat a co sa tyka toho ze to trva aj 10 hodin tak su aj horsie veci. kamoska "rodila" 26 hodin a v pohode prezila to.

karla lei

trosku nechapem, cisarsky rez sa robi pokial nemozes rodit normalne nie? preco zeny uz nechcu rodit normalne ale nechaju sa rezat?

borovica

Ja poznám ženy, ktoré majú okuliare a robili im cisársky rez kvôli zraku tak si myslím, že by si s tým nemala mať problémy treba sa poradiť so svojim gynekologom. Ja som tiež rodila prvú dcéru cisárskym rezom.

miska31

Suhlasim niekedy pomahaju peniaze ale ked maš problem zo srdcom tak to bude tažke sa dostat na cisarsky pre teba ak sa dostaneš tak do uplnej narkozy a na pristroje,ale v dnešnej dobre ževraj nechcu robit cisarske lebo že su drahe tak neviem