HIV

Príspevok v téme: HIV
tina78

vcera ma priatel doslova zabil.. nadhodila som temu HIV lebo kedysi dost striedal partnerky ktore ani nepoznal a bez ochrany.... no a on mi poveda ze sa toho virusu neboji ze nema problem... bo ma uz 31 rokov a dokym mu prepukne v AIDS tak uz bude stary a bude mu to jedno... no nezmohla som sa na slovo... co na to hovorite.. sa ani necudujem ze HIV sa tak rozsirilo ked maju vsetci taky pristup tak som zvedava co bude o par rokov

leerka

to je krasny pristup od 31rocneho chlapa, by si clovek myslel, ze uz ma rozum, ale nie....daj si pre istotu uroibit testy ty...aby si vedela, na com si....a aj na ine pohlaven choroby radsej, budes aspon kludnejsia...
a inak keby aj nahodou s niekym spal, tak ta holka by mu asi nepovedala, ze je hiv pozitivna, nie?

lucii012

tina78 chod radsej na testy ak ta nenakazil HIV alebo inym, tak to mohol byt papilon virus ten sa prenasa striedanim partnerov urcite chod sa dat vysetrit a posli ho kade lahsie

tina78

nechcem sa ho zastavat... ale on nie je jediny co tak robi... mam kopec kamaratov a bezne maju nechraneny styk.. ale skor tie starsie rocniky... co mam 20rocnych kamaratov co by clovek presne opacne predpokladal ze su hlupi ale praveze oni pouzivaju ochranu.. su zodpovednejsi ako ti starsi co nechapem

machulka006

adga - :D sorry, ale rozosmiala si ma :D síce je to trestný čin, zamlčať túto chorobu vedome a niekhoo ňou ohroziť, ale ak by aj spal s babou, ktorá bola HIV pozitívna tak po prvé, ona o tom nemusela ešte vedieť, a po druhé, nemusela mu to povedať,... :D

ladi

A inokedy pouzival kondomy? Podla mna sa mohol nakazit aj inou havedou.. Ked chces mat istotu, musis ho donutit ukazat ti vysledok krvnych testov na hiv. A ked nie, tak mysli hlavne na svoje zdravie a rozhodni sa co dalej.

tina788

hm pol roka bol aj v UK ale hovoril ze tam nespal so ziadnou... ale ked prisiel na slovensko tak dost striedal v piatok s inou v sobotu s inou... a tri mesiace predo mnou mal nechraneny styk s neznamou ktoru nepoznal....

ladi

Na vysledok sa caka dost dlho, ale je jeho povinnostou ta informovat o tom. Zatajenie infekcnej choroby je trestny cin..

tina788

jemu sa nieco aj vyhodilo na ..... hm... a potom stym behal na kozne a tam mu robili testy aj na HIV... ale nevidela som vysledok povedal ze nema....