meskanie menstruacie

Príspevok v téme: meskanie menstruacie
dominik11

Dobry den, rad by som sa vam zveril s mojim problemom, mam 18 rokov a moja priatelka tiez, mali sme spolu prvy sex. Kondom som si nasadil az po chvilke a mal ho az do konca. Ale bojime sa tzv. „kvapocky lasky“ ktora moze a nemusi obsahovat spermie. V ten den (den pohlvaneho styku) jej meskala menstruacia uz druhy den. V minulosti jej dost casto meskala menstruacia aj dlhsiu dobu. Bojime sa ci nie je tehotna. Po troch dnoch od styku si robila tehotensky test ale bol negativny, neskor sla ku gynekologovi a ten hmatom vylucil aby bola tehotna, pred 3 dnami si robila dalsi test a tiez vysiel negativny. Menstruacia jej meska uz vyse troch tyzdnov. Ked bola pri gynekologovi, dostala injekciu po ktorej by jej mala dojst do 10 dni ale stale nic. Ma vytok, trosku nafuknute brucho a sa jej zvacsili prsia (tie sa zvacsuju stale ked ma dostat menstruaciu). Neprezila nejaky velky stres ani traumu, Tu preziva az teraz spolu so mnou. Velmi sa bojime, ci nemoze byt tehotna. Ale myslite si, ze by sa mylil gynekolog a 2 tehotenske testy? Poradte mi prosim, uz sme v koncoch, v utorok ide zasa k doktorovi.

leerka

dominik ak jej vysli dva testy negativne a este aj lekar jej nepotvrdil tehotenstvo, tak sa zbytocne stresujete...ono to moze byt z toho, ze to tak hrozne ocakavate a je teraz z toho v strese, ze jej to meska....a ak ma nepravidelnu menstruaciu, tak to bude aj tym....treba este pockat...

lucka

Ja tiez neviem,a tiez mi meskaju menstracia uz 2 mesiace a neco,a mam aj problem kvasinkami to moze tomuto suvisli??Alebo je to hormalna porucha???Ale prave to ze uz chcem mat dieta,testi mi ukazalo ze niensom.Tka naozaj neviem co mam spravit..

muschka105

aho dominik, mne pri prvom styku meskala menstracia jeden mesiac, bola som vsak vystresovana aj skuskami v skole ale aj tym ze som si nebola ista co a ako, je hlupost aby zlyhal doktor a dva teh. testy, majte este trpezlivost