Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mám robiť, keď mám veľmi krehké nechty

agatka :)

prepacte chela som sa opitat ze preco mi rastu nechty a potom sa zlomia chem ich mak pekny a velke ale neide to mam aj taki salon robim si ale stale sa mi len zlomia chem svoje nechty prirodzeni ,,prosim mozete mi poradit dakujem velmi :) :p

vemmapartner

Ak máš výdrž, skús VEMMA (www.vemmapartner.sk), odjakživa som mala krehké nechty, ako mi rástli, tak sa aj odlamovali. VEMMA som začala úžívať kvôli niečomu inému, ale po 6-tich mesiacoch som prestala mať problémy aj s nechtami. Kamoška, ktorá sa mi o ne stará, sa nestačí čudovať (hneď si to aj objednala a teraz sledujeme kedy a aké zmeny nastanú u nej). Ja osobne vrelo odporúčam.

Jaja18

ahojte, mala som tiez taky problem s nechtami ale upravilo sa mi ked som zacala uzivat dopnkove tablety Zinok a potom pomaha zelatina napr. vo forme gumovych cukrikov( medvediky:D:D)

isabella

tak, rozhodne chybaju vitaminy, no sama si neviem s tym istym problemom pomoct, do urcitej dlzky mi vzdy narastu a potom sa proste polamu, lebo su krehke... rada by som mala nechty ako moj priatel, ten ich ma krasne pevne a nelamu sa mu... ja si musim stale nechty lakovat aby boli pevnejsie, resp. stale na ne musim pouzivat nejake pripravky, ale nemam pocit, ze to nejak extra pomaha :-(((

bladwak

Treba pouzivat priesvitny lak.Ak chces minut viac penazi,napr.v ORIFLAME najdes specialne laky na nechty,ktore nechty spevnia,posilnia,dodaju im potrebne vitaminy.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.