zrusenie trestneho oznamenia-poradte-surne

Príspevok v téme: zrusenie trestneho oznamenia-poradte-surne
zabka

Potrebujem poradit. Okradol ma znamy, a kedze mi to odmietol vratit, resp. poprel to, bola som nahnevana a nahlasila som na policii kradez a uviedla som jeho meno.Je to samo o sebe trestnym oznamenim?Alebo co vlastne je trestne oznamenie? Teraz ma to mrzi, napriek vsetkemu mi na nom zalezi,aj ked viem ze to urobil, chcem to vziat spat.Ako mam postupovat, ked som raz nahlasila ze ma okradol?Povedat ze nechcem aby ho vypocuvali?Alebo co?

natalie

Prides na policiu a povies ze chces stiahnut trestne oznamenie, ze si si to s dotycnym vybavila osobne a ze sa ospravedlnujes. Robi sa to bezne..

zabka

ved hej, ale nebudu sa ma pytat preco to chcem zrusit?Aby som napokon nevyzerala ako idiot ze som si to hadam vymyslela a nemala z toho potom este ja zle..Mna by zaujimalo ci im len tak bez udania dovodu mozem povedat ze chcem zrusit vypocuvanie toho cloveka?Lebo ide aj o to, ze dotycny mi vzal penazenku aj s dokladmi, takze mam nahlasenu kradez OP.A neviem-nemozu ma este obvinit z niecoho?

....

ved chod tam kam si to nahlasila a opytaj ci sa to da zrusit,alebo zastavit, neviem ako to oni volaju.a oni ti povedia.

zabka

A teraz vlastne co-je podane trestne oznamenie na neho alebo nie je?Ja som proste prisla na policiu vtedy a nahlasila kradez s tym ze mam podozrenie na toho a na toho a opisala im celu situaciu.. Strasne ma to mrzi a chcela by som to zobrat spat ale neviem akoze co mam urobit?Staci tam zavolat alebo prist tam?A povedat ze beriem spat oznamenie?A ked sa ma budu pytat ze preco?Mozem povedat ze bez udania dovodu ci nie?Prosim poradte mi..

tinusska

moj subjektivny nazor... kasli na to, ze ta to mrzi, nemozes byt "dobra vila" a odpustit vsetko... len ho nechaj...