Najlepší gynekolog v bb podľa vás?

grainna

španielka určite nie,neporadí,pri preventívke mi ani prsia nevyšetril,antikoncepciu som si musela vybrať sama,mykózu mi lieči už rok a nič,sestrička mi práve dnes do telefónu vynadala,takže určite odchádzam.

milena

No tak Petrovicova je akurat na kecanie a niekedy pisala do novin a casopisov.....a Zvara???no nic moc...ale aspon ma sono,a ked si nie je isty aspon sa pozrie...ale ked isiel do Podlavic..je od ruky....dobbry je Dr Bielik.

adga

baby počula som že nejaká dobrá gynekologička je vo Zvolene, jak sa to volá Necpalová alebo tak, máte niekto skúsenosť?

zuziacik

Tak petrovicova je prave sudena pre zanedbanie starostlivosti a sposobila smrt dietatka prave pre to ze sa vykaslala na pacientku. S tou zenou som lezala v nemocnici na gynekologii po tom co sa jej v 24tt narodila vdaka tej lekarke dietatko a zilo len par hodin. A ja som od petrovicovej odisla pred rokom prave preto, ze tie jej vysetrenia boli len preventivne akonahle som mala problem uz som mala pocit ze ju tym len obtazujem. Nechala ma uzivat 7rokov lieky kvoli ktorym som nemohla potom otehotniet..tie lieky sa mozu brat max rok...jednoducho..hocikto iny len preboha nie petrovicova..teraz mam ZVARU a som spokojna...este nieco..petrovicova je mila na zeny po 40tke a k svojim znamim...respektive pacientkam po znamosti

misha67

Jednoznacne Petrovicova...ta zenska je velky odbornik a zaroven je ludska, dokonca je s nou sranda. Velmi odporucam!